Sepet

Bebek Ekspres’de satıcı olabilmeniz için anne bebek, çocuk, kitap , kırtasiye kategorilerimizdeki ürün gamlarından en az bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir. Anne bebek, çocuk Pazar yeri olan projemizde bu kategorilerin dışında ürün satışı yapılmamaktadır. Ürünlerinizi platformumuzda satabilecek stok'a sahip olmanız gerekmektedir.

 

Bebek Ekspres dikey bir Pazar yeridir. Anne bebek, çocuk ürünleri satan tüm markaları tek platformda toplayan iş modelimiz sayesinde doğru hedef kitle ile ürünlerinizi kolayca buluşturabilir ve satışa dönüştürebilirsiniz.

Tedarikçileri korumayı hedefleyen markamız, düşük komisyon ve reklam desteklerimizle siz marka sahiplerinin her zaman yanındayız. Mağaza açma ekranındaki mağaza sözleşmesinde kategori komisyon oranlarımız detaylıca yer almaktadır.

  • 15 günlük iade sürecinin hemen ardından ödemeniz iyzico tarafından otomatik olarak gönderilir. Ürünü kargoya verme süreniz ve müşteriye kargonun ulaşması günlerini eklediğimizde ödemeniz 28 günün sonunda hesabınıza otomatik yapar.
  • BDDK kanunları gereği, ülkemizde Pazar yeri açtığınızda bir ödeme sistemi ile çalışmanız gerekmektedir. Bizler iyzico ile çalışmaktayız. Böylelikle mağazanızda yaptığınız satışların ücretleri iyzico da tutulur. Müşteriye ürününüz ulaştıktan 15 gün sonra iyzico sizin sipariş tutarınızı size, bizim mağaza komisyonumuzu bize yatırır. Hiçbir zaman bizler sizlerin mağaza tutarlarınızı alamayız.
  • Mağaza aç kısmına tıkladıktan sonra e-mail adresiniz ile bir üyelik oluşturarak sistem üzerinden mağaza açma adımının ilk basamağını tamamlamış olursunuz. Başvurunuzu yapar yapmaz kategori yöneticilerimiz tarafınıza ulaşır. Ardından şirket evraklarınızı yükleme ekranını açılır bu adımı tamamlayınca mağazanız resmi olarak açılmış olur. Artık ürünlerinizi yüklemeye ve satışa hazırsınız. Mağaza açma, ürün yükleme kısmındaki tüm soru ve sorunlarınız için 0530 255 55 00 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.