Sepet

ABC Design Salsa 4 Shadow Bebek Arabası Hazel Ana Kucağı Set

ABC Design Salsa 4 Shadow Bebek Arabası Hazel Ana Kucağı Set
Satıcı : Hoppa Bebek
En Geç 06-10-2022 Perşembe kargoda
12.372,87 TL
Vergiler Hariç: 10.485,48 TL

ABC Design Salsa 4 Shadow Bebek Arabası ( Hazel Ana Kucağı Hediyeli )

·         Stil Sahibi Gezgin Ebeveynler için Kolay Sürüşlü, Fonksiyonel Salsa 4... ABC Design Salsa4 Shadow Taşıma Kapasitesi: 25 kg

·         Uyumlu ABC Design Ana Kucağı / Oto Koltuğu Modelleri: ABC Design Hazel (Adaptör gereklidir),

·         Uyumlu olduğu Diğer Marka Ana Kucakları / Oto Koltukları: Cybex Aton, Aton 4, Aton 5, Aton M, Aton Q, Aton Q Plus, Aton Q i-size, Cloud Q, Cloud Q Plus, (Adaptör gereklidir)

·         Kiddy Evolution pro, Evolution pro 2, Evolunafix (Adaptör gereklidir) Maxi Cosi Citi SPS, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus (Adaptör gereklidir) Boyutlar:

·         Açıkken (Uzunluk x Genişlik): 97 x 63 cm Şase Yüksekliği: 99,5 - 109,5 cm Kapalıyken(Uzunluk x Genişlik x Yükseklik):76,5 x 63 x 32 cm Oturma Ünitesi Boyutları (Uzunluk x Genişlik): 22 x 32 cm Arkalık Ölçüleri(Genişlik x Yükseklik): 32 x 54 cm Ön Tekerlek Boyutu: 20,5 cm Arka Tekerlek Boyutu: 28,5 cm Şase Ağırlığı: 8,4 kg Oturma Ünitesi Ağırlığı: 4 kg Oturma Ünitesiyle Total Ağırlık: 12,4 kg ABC Design Portbebe (Seyahat Yatağı) ? Bebek arabanız için mükemmel ekstra bir bileşendir. ? Portbebe ile bebeğiniz doğduğu andan itibaren, bebek arabanızın sürüş keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. ? Geniş iç hacmi ve konforu nedeniyle bebeğiniz her an kendini kendi yatağındaymış gibi rahat hissedecektir. ? İçindeki "memory form” (hafızalı) yatak sayesinde bebeğinizi güvenle yatırabilirsiniz. Ayrıca seyahat yatağı olarak gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ? Portbebenin dış kısmı sert tabakadan oluşmaktadır, böylelikle bebeğinizi her an en iyi şekilde koruyabilirsiniz. ? Portbebenin katlanan güneşliği ile bebeğiniz için rahatlık ve güneş ışığından koruma sağlamış olabilirsiniz. ? Kolay çıkartılIp takılabilen "Ayak örtüsü” ile soğuk hava koşullarına karşı bebeğinizi ekstra koruyabilirsiniz. ? Kompakt özellİği ile kolay taşıyabilirsiniz. ? Sadece ABC Design bebek arabaları ile kullanılabilir. (Uyumlu olduğu modeller Salsa4, Zoom, Turbo, Condor4) Ebatlar: 84 x 44 x 65 ? Ağırlık: 5,4 kg’dır. ? Paket İçeriği: Portbebe, katlanan güneşlik, hafızalı akıllı iç yatak, ayak koruyucu örtü

·         Hazel Ana Kucağı Özellikleri: ABC Design Hazel Oto Koltuğu olarak

·         0/0+ grup için yolda olduğunuz her zaman maksimum emniyet ve koruma sunar.

·         Entegre koltuk minderleri bebeğiniz için iyi bir destek sağlar ve hafifçe yuvarlaklaşmış taban kısmı nazik bir sallanma hareketi yapar. Araba dışında

·         Hazel araç koltuğunu sallanan koltuk olarak kullanabilirsiniz.

·         Hazel araç koltuğunu, basit bir adaptör yardımıyla seyahat sistemine hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

·         ABC Design çocuk arabası modellerine sadece birkaç el hareketi ile monte edilmekte ve kolaylıkla kullanılabilmektedir.

·         Üzerinde araç koltuğu bulunan bebeğiniz, bebek arabasında uyuyakalırsa arabaya binerken de uykusuna devam edebilir. (Isofix baza ile arabada kullanılabilir. Isofix baza ayrı olarak satılmaktadır.)

·         0 ila 15 aylık veya 13 kilogram ağırlığındaki bebekler için uygundur.

·         Çıkarılabilir kumaş kaplama tavsiye edilen şekilde yıkanabilir.

·         Bebeklerimizi korumak için güneşliği bulunmaktadır.

·         Hazel araç koltuğunun bebek arabası ile kullanılması için uygun adaptörün mutlaka alınması gerekmektedir.

·         Hazel araç koltuğunun uyumlu olduğu bebek arabası modelleri

·         Salsa 4, Zoom

·         ABC Design Hazel oto koltuğu, 2003/20 / EG direktifi uyarınca, emniyet kemeri ve çocuk emniyet sistemlerinin kullanılmasını zorunlu kılmaktadır. ECC R 44/04 ve her zaman güvenliği sağlıyor.

·         Avrupa güvenlik standartlarını ECE 44/04 uygundur.

·         Ürün Ebatları (açık form): 69 x 47 x 56 cm

·         Ürün Ebatları (katlanmış form): 69 x 47 x 24 cm

·         Ürün Ağırlığı: 3,2 kg

Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.