Sepet

Banyo

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 179 (5 Sayfa)

Bebek Banyo İhtiyaçlarınızı Bebek Ekspres ile Kısa Sürede Karşılayabilirsiniz

Çocuk küveti başta olmak üzere değişik malzemeler ile bebeğinizin banyo ihtiyacını daha rahat karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bebeğiniz küçük vücuduna uygun üretilen banyo malzemeleri ihtiyacınızı karşılayacak. Sadece ihtiyacınız karşılamakla kalmayarak aynı zamanda eğlenceli anlar yaşamanızı da sağlayacak.

Her ne kadar bebeğinizin sürekli banyo yapması gerekse de doğru ortamı sağlamadığınız müddetçe bebeğiniz durumdan hoşnut olmayacak. Bu yüzden banyo zamanını eğlenceli kılmak adına bazı malzemeleri elde etmenizde fayda var. İlk etapta gerekli olan zorunlu malzemeleri elde ederek daha sonra banyoyu yaptırabilirsiniz.

Bebek Banyosu Seti ile Banyo Artık Daha Eğlenceli

Bir bebeği eğlendirmek o an içinde duruma odaklayarak sağlanmaktadır. Odağı sağlamak adına ise eğlenceli olmasını sağlayan banyo oyuncaklarından yararlanabilirsiniz. Oyuncakların yanı sıra bornozundan tutun da küvetine varana kadar doğru seçimde bulunmalısınız. Aksi takdirde bebeğiniz banyo yapmaktan nefret edecektir.

Bebeğiniz banyo sırasında ne kadar rahatsa ortam ve işlemden o kadar eğlence duyar. Bu aşamada ilk olarak bebek küvet seti almalısınız. Seti alırken dikkatli olmanız da fayda var. Her küvet seti bebeğinize uygun olmayabilir. Bununla birlikte faydasından zor zarar da sunabilmektedir. Sırf bu yüzden ince eleyerek ilerlemeli, doğru seçimlerde bulunmalısınız.

Almanız Gereken Bebek Banyo Aksesuarları Listesi!

Doğum öncesi ya da doğum sonrasında bebeğinizin ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde olmasını istersiniz. Peki banyo için bebeğinize almanız gerekenler neler? İlk aşamada bebek küveti almalısınız. Size uygun küvetler ya da duşakabinlerde bebeğinizi yıkamanız mümkün olmaz. Bebeğinize özel üretilmiş bu küvetler sayesinde banyo sırasında sorun yaşamazsınız.

Bunun dışında bebek banyo filesi de işinizi kolaylaştıracaktır. Fileler genellikle küvet üzerine gerdirilerek kullanılır. Bu file sayesinde bebeğinizi file üzerine koyarak tutabilirsiniz. Sürekli elinizde tutmanız gerekmez ve siz de daha rahat hareket edebilirsiniz. Bunun dışında çocuk küveti de daha kullanışlı hale gelir.

İlk aylarda uygun olmasa da sonrası için bebek banyo oturakları yararlanabileceğiniz ürünlerdendir. Oturacak kıvama gelen bebeğiniz adına alacağınız oturaklar işinizi kolaylaştırır. Çocuğunuz rahat bir şekilde otururken siz de onun temizliği ile ilgilenebilirsiniz. Oturak dışında sürekli kullanmanız gereken diğer ürün de bebek banyo kovası oluyor. Suyu kullanırken ihtiyacınızı gidermek için gerekli.

Bebek yıkama filesi sonrası dıştan sonra kullanmanız gereken son ürün de bornozlardır. Bebeğinizi giydirene kadar üşümemesi ve bununla birlikte vücudunu bir miktar kurutmak için kullanabilirsiniz. Bebek bornoz ürünlerini alarak bebeğinize özel olarak üretilen bornozları giydirebilirsiniz. Böylece vücuduna tam olan ürünlerle bebeğiniz rahatlık kazanabilir.

Kullanacağınız Bebek Deterjanları ile Kıyafetleri Daha Sağlıklı

Sadece banyo yaptırırken değil aynı zamanda bebeğinizin kıyafetlerini yıkama sırasında da kullanacağınız ürünlere dikkat etmelisiniz. Bu ürünler arasında başlıca deterjanlar gelmektedir. Deterjan kullanımı yetişkinlerde dikkat edildiği kadar bebekler için de önemlidir.

Bebeğinizin vücudu hassas olduğundan kullanılan deterjan içeriğinden kullanım miktarına kadar dikkat etmelisiniz. Doğal içeriğe sahip olan deterjanların bebeğinizin cildine bir zararı dokunmaz. Ancak bu ürünler özel olarak üretildiği için ayrıyeten alınması gerekir. Bebek Ekspres bünyesinden bu deterjanları kısa sürede alabilirsiniz.

Üstelik sadece deterjan değil bebek sabunları da site üzerinde satışa sunulmaktadır. Bebeğinizi temizlerken özellikle sabun kullanacaksanız yine zararsız temiz içeriklere yönelmelisiniz. Alkol ya da asit barındırmayan özel bu sabunları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası bebeğinizin cildinde herhangi bir şekilde zarar meydana gelmez.

Bahsedilen tüm bu banyo ürünlerini incelemek ve satın almak için Bebek Ekspres sitesinde göz atın! Kısa sürede yüzlerce ürüne ulaşabileceğiniz site üzerinde sadece banyo değil aynı zamanda diğer ihtiyaçlara da erişebilirsiniz.

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.