Sepet

Bahçe Oyuncakları

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 121 (4 Sayfa)

Bebek ve Çocuklar İçin Bahçe Oyuncakları 

Eski yıllarda çocuklar sokaklarda birlikte oynarken, günümüzde bu duruma çok rastlamak mümkün değildir. Çocuklar genel de bir odanın içinde bilgisayar ve tablet ile oynamaya daha çok zaman ayırır. Bu anne baba ve çocuğun gelişimi açısından olumsuz bir durumdur.  Teknoloji doğru bir şekilde kullanıldığında, çocuklar açısından daha fazla yarar sağlar. Eğer bahçeli bir eve sahipseniz ya da geniş bir balkonunuz varsa, bu alanları çocuğunuz için verimli ve keyifli bir duruma getirebilirsiniz. Bebek oyuncakları alarak, çocuğunuzun tablet ve bilgisayardan uzaklaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu hem çocukların gelişimi hem de temiz havadan faydalanması açısından son derece önemlidir. Eğer bahçeniz bulunuyorsa, bisiklet veya scooter alarak, çocuğunuzun fiziksel bir aktivite yapmasına destek olabilirsiniz. Ayrıca özgüveni olması açısından çok önemlidir. Bebek bahçe oyuncakları geniş bir yelpazede sunulur. Yaz mevsiminde şişme havuz ideal olacaktır. Yine kova setleri alıp, kumla ve toprakla temas etmesi sağlanabilir. Bebeğinizin dışarda eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini istiyorsanız, Bebek bahçe oyuncakları ideal olacaktır. 

Bebek Bahçe Oyuncakları Nelerdir? 

Bebek bahçe oyuncakları, kullanım amacına göre farklılık gösterir. En çok tercih edilenler, arasında eğer biraz büyükse havuzlu kaydıraklar ideal olacaktır. Evimizde bir bahçe bulunuyorsa mutlaka bu oyuncağı temin edebilirsiniz. Çocuğunuz için, küçük bir park alanı oluşturabilirsiniz. Her yaş grubuna özel bir kaydırak modeli bulunur. 

Yeni yürüyen bebekler için bile model seçenekleri mevcuttur.  Oyun evleri özellikle son yıllarda daha sık gördüğümüz oyuncaklardan biridir. Minyatür olarak üretilir. Plastik veya ahşap malzemeden yapılır. Bu evler sayesinde çocuklar, sosyal olarak gelişim gösterir. Uzun saatler bahçede ya da dışarda oynayabilir.

Salıncak hem küçük bebekler hem de büyük çocuklar tarafından tercih edilir. Eğlenceli bir oyuncaktır. Bebekler ve küçük çocuklar için modeller mevcuttur. Çocuklarda hareket sağladığı için, kas gelişimi açısından ideal bir oyuncaktır. Sallanma sakinlik ve aynı zamanda uyku getirir. Güvenlik aparatları vardır üretim malzemeleri dayanıklıdır. Çocuklar için top havuzu modelleri de son derece dikkat çeker.

Top havuzu; fiziksel olarak ve beyin gelişimi açısından özel bir oyuncak olan ve üretilen top Havuzu, çocukların denge yeteneğini geliştiren bahçe oyuncakları arasında yer alır. Rengarenk toplar kullanılır ve atma becerisini geliştirir. Bahçe top havuzu en çok tercih edilen oyuncaklar arasında yer alır. 

Oyun kumları en çok tercih edilen çocuk bahçe oyuncakları arasında yer alır. Hem hijyenik hem de güvenli şekilde olan bu oyuncaklar bebeklerdeki fazla stres ve enerjiyi çeker. Ayrıca el becerilerinin de gelişmesine destek olur. Kova, kürek gibi ürünler kullanmak, beceri açısından önemlidir. 

Çocuklar için bahçede yemek ve içmek, oldukça heyecan verici bir durumdur. Çocuklar birlikte bu piknik masalarında aktivite yaparak eğlenebilirler. Sosyal anlamda gelişmelerini sağlar. Masa ve sandalyeler ile her türlü aktivite yapılabilir. Bahçe oyun parkı yaratmak hiç de zor değildir.  Özellikle çocuk top havuzu mutlaka bu parka eklenmelidir.

Bebek Bahçe Oyuncak Fiyatları

Bebek bahçe oyuncakları fiyat aralığı olarak değişiklik gösterir. Oyuncağın çeşidi, kullanım alanı, üretim materyali ve büyüklüğü gibi detaylar, fiyatları etkileyen faktörlerdir. Kaydırak, şişme havuz ve oyun evi gibi Bebek bahçe oyuncakları herkese hitap edecek şekildedir. Top havuzu, oyun kumu gibi çeşitler fiyat olarak çok daha ekonomiktir. Modelleri inceleyip fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebeklerin birçok yönden gelişimi için bahçe oyuncakları mutlaka alınmalıdır. Satın alırken mutlaka zararlı madde ve boya içermeyen ürünler olmasına edilmelidir.  Çocukların sağlıklı bir şekilde oynayıp aynı zamanda eğlenmesi, önemlidir. Çocuk bahçe oyuncakları için Bebek Ekspres sitesini ziyaret ederek, satın alabilirsiniz. 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.