Sepet

Bebek Beşikleri

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 109 (5 Sayfa)

Birbirinden Şık Bebek Beşikleri

Bebek beşikleri ve beşik aksesuarları, anne ve bebek alışverişinin vazgeçilmez unsurları arasında olmaya devam ediyor. Son model, birbirinden şık ve ergonomik beşik modelleri arasından tercihte bulunmak ise oldukça zor. İşte, hem şık hem de kullanışlı bir beşik almak isteyen aileler için en çok tercih edilen beşik modelleri.

Annelerin Tercih Ettiği En Rahat Bebek Beşiği Modelleri

Bebek beşiği seçen her anne adayı, tercih edeceği modelin zarif görünmesini ve tabi ki rahat olmasını ister. Çünkü ebeveynlerin ilk istedikleri şey, bebeklerinin sağlıklı ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamasıdır. Bu noktada odanın büyüklüğüne, ailenin bütçesine ve farklı zevklere uygun modeller bulmak mümkün. İşte, Bebek Ekspress çok satan bebek beşiği modelleri.

Nostalji Severlere Sepet Beşik Modelleri

Ahşap bebek beşikleri, en çok tercih edilen sepet beşikler arasındadır. Oldukça şık görünen bu beşik tasarımı, sadelikten hoşlanan anne ve babaların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Sepet tasarımlı beşik modellerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise kapladıkları alan. Birçok aile bebeklerinin ilk altı ayında bu beşik modellerini kullanmayı tercih ediyor. Çünkü bu beşik modelleri her ne kadar nostaljik görünse de ilk bebeğine sahip olacak ailelerin en büyük kurtarıcısı olmayı başarıyor.

Bebek Ekspres Sallanan Beşik Modelleri

Sallanan bebek beşiği, uyku ve gaz sorunu yaşayan bebeklerin çok daha rahat bir uyku deneyimi yaşamasına yardımcı oluyor. Uzun süre uyuyamayan bebekleri olan aileler de yine bu modelleri tercih etmek zorunda kalıyor.

Bebek Ekspress anne bebek alışveriş sitesi ile birbirinden şık ve ergonomik beşik modelleri arasından sallanan beşik modeli seçebilirsiniz. Bebek Ekspress son model sallanan beşikleri, farklı renk seçenekleri, şık tasarımları ve her zevke uyan modelleri ile anne ve baba adaylarının beğenisine sunuluyor. Üstelik her bütçeye uygun model bulmak mümkün.

Güvenilir Uyku İçin Anne Yanı Beşik

Dünyanın dört bir yanında bir trend haline gelen anne yanı beşik modelleri, uykuya dalan bebeğin yatağına rahatça bırakılmasını sağlıyor. Aşağı ve yukarı hareket ettirilebilen beşik kenarlıkları ile çok daha sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmak mümkün.

Bebeklerin ilk 6 ayında anne ve babanın yatak odasında uyuması ise bu beşik türünün çokça tercih edilmesine neden oluyor. Bebek Ekspress anne yanı beşik alternatifleri ile bebeğiniz uyanır uyanmaz haberiniz olur. Bebeğinize güvenilir bir uyku ortamı oluşturabilirsiniz.

Kısa Tatiller İçin Bebek Hamak Beşik

Hamak bebek beşik tasarımları, piknik, küçük hafta sonu tatileri ve kamp alanları gibi kısa seyehatlerde tercih edebileceğiniz bir model. Bebeğinizi yerde yatırmak istemediğiniz durumlarda, yanınızda bir hamak beşiğin olması büyük bir kolaylık olur. Aynı anda birden çok çocuğun yer alacağı görüşmelerde, bebeğinizin yatak konforunu bulmasını istiyorsanız, Bebek Ekspresi hamak bebek beşiği modellerini incelemeyi unutmayın.

İkiz Bebek Beşikleri

Hem ikiz bebekler hem de birbirine çok yakın yaşlardaki bebekler için ikiz bebek beşikleri tercih etmek mümkün. Yeterince boş alana sahip yatak odalarında, birbirinden ayrı şekilde de kullanılabilen bu modeller, bebeklerin rahatça uyumalarına imkan tanır.

Çok Amaçlı Bebek Park Beşik Modelleri

Çocuğunuzun hem bebeklik hem de çocukluk döneminde kullanabileceği bir yatağı olsun istiyorsanız, bir park beşik modelini tercih etmelisiniz. Çocuğun 4 ile 5 yaşlarına gelene kadar kullanabileceği bu model, uzun süre yeni bir yatak satın alma ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Ayrıca Bebek Ekpress son model park beşik modelleri ile küçük odalarda oyun alanı oluşturmak da mümkündür. Siz de hem ekonomik hem de uzun soluklu bir tercihte bulunmak isterseniz, park beşik modellerini incelemeyi unutmayın.

Bebek Beşik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Bir beşik almak istediğinizde, tercih edeceğiniz ürünün malzemesi, markası ve boyutu, ödeyeceğiniz miktarı belirleyen birkaç unsurdur. Aynı özelliklerdeki farklı marka beşikler arasında da fiyat farkı olabilir. Bebek Ekspress, her bütçeye uygun anne ve bebek ürünleri satın almanızı sağlıyor. Siz de bebek alışverişinizi yapmadan önce sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.