Sepet

Bebek Bezleri

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 41 (2 Sayfa)

Bebek Bezi ile Bebeğiniz Daha Rahat Hareket Ediyor!

Bebek bezleri şüphesiz bebeğinizin tuvalet eğitim sürecine kadar yol arkadaşı olacak. Bu yüzden bebeğinizin rahatlığı adına alışveriş yaparken dikkat etmenizde fayda var. Bebeğinizin hem bacak hem göbek çevresini sıkmayan aynı zamanda hareketini kısıtlamayan modelleri seçmelisiniz. Bu sayede tuvalet ihtiyacını karşıladığı kadar normal şartlarda da rahat hareket etmesini sağlarsınız.

Doğru Bebek Bezi ile Bebeğinizin Hareketi Kısıtlanmasın!

Henüz ilk doğduğu andan itibaren bebeğiniz el verdiği, gücü yettiği kadar hareket etmeye başlar. Ortalama bir tuvalet eğitimini 1,5-2 yaş arasında verdiğinizi düşününce aylar boyunca bez ile dolaşması gerektiğini bilmelisiniz. Ancak bebeklerin yürüme sürecini dahi zorlaştırabilen, hareket etmesini engelleyen bir durum var: bezler.

Bebek bezlerini seçerken sadece bebeğinizin yaşına ve ayına bakmamalısınız. Bacaklarını sıkmayan bir bebek bezi her zaman için bebeğinize konforlu bir alan sunar. Bununla birlikte göbek çevresi de dikkat edilmesi gereken yerlerden birisidir. Elbette bu iki alanın çok bol olmaması gerekiyor ancak bebeğinizin de hareket etmesine imkân vermeli.

Genelde en doğru seçimlerin Prima bebek bezi, Molfix yenidoğan bezleri gibi markalardan çıktığını söylemek mümkün. Bahsedilen bu markaları alırsanız bebeğinize iyilik yapmış olursunuz. Bebek ürünleri arasında dünya devi olmaları ne derece kaliteye sahip olduklarını gösteriyor. Adı sanı duyulmayan bezleri değil kaliteli olan bezleri Bebek Ekspres ile alabilirsiniz.

Bebeğinize Uygun Bebek Bezini Nasıl Seçmelisiniz?

İlk defa anne olduysanız bebek bezleri hakkında bilmeniz gereken birkaç konu olduğunun farkında olmalısınız. Özellikle bebek bezlerinde belirtilen numaralara dikkat ederek alışveriş yapmalısınız. Her bir numara bebeğinize olan uygunluk konusunda size püf nokta verecektir. Eğer siz de bu numaralar hakkında bilgi sahibi değilseniz, Bebek Ekspres aracılığıyla öğrenme vakti geldi!

1 numara bebek bezi; ortalama olarak 2-5 kilo arasında bulunan bebeğiniz için uygundur. 2 numara bebek bezi ise 4-8 kilo arasındaki bebeğiniz için üretilmiştir. 3 numara bebek bezi genelde 6-10 kilo arasındaki bebeklere uygunluk gösterir.

4 numara bebek bezi 9-14 kiloysa bebeğiniz kullanmanız gereken numaradır. 5 numara bebek bezi 11-16 kilo arasındaki bebeklere özel tasarlanmıştır. Son olarak 6 numara bebek bezi 13-18 kilodaki bebekler içindir.

Yalnız burada bir uyarıda bulunmak gerekiyor. Tercih edeceğiniz her marka numaralandırmada değişime gitmektedir. Örneğin; Prima Premium Care 5 numarası ile Molfix 5 numara bebek bezi aynı ağırlıklar için üretilmez. Burada önemli olan alacağınız marka bazında hareket ederek doğru numarayı bulmak olmalı. Kısacası Sleepy bebek bezi alacaksanız üzerinde yer alan numaralandırmaya bakıp bebeğinize uygun olanı seçmelisiniz.

Markalar tarafından 1 numara olarak adlandırılabildiği gibi yenidoğan bebek bezleri de bulunuyor. Prima yeni doğan ya da Molfix yeni doğan gibi özel olarak adlandırmaları mevcut. Genelde bu yenidoğan bezleri çok kısa süre için kullanılan bezlerdir. Bebeğiniz kısa sürede kilo alacağı için stok yapmasanız daha iyi olur. Bir üst numaraya kısa sürede geçeceksiniz.

Bebek Ekspres ile Uygun Bebek Bezi Fiyatları Sizinle!

Malum günümüzde uygun fiyatlı bir bebek alışverişi yapmanız neredeyse imkânsız hale geldi. Anne-bebek alışverişiniz sırasında uygun ücretler bularak siz de kaliteyi elde etmek isteyebilirsiniz. Üzülmeyin, bu konuda size uygun bir markadan söz edebilmek mümkün. Siz de böylece alışverişinizi daha hesaplı yapabilirsiniz.

Bebek Ekspres sadece bebek bezleri değil aynı zamanda diğer tüm bebek alışverişinizde size hizmet sunuyor. Bebeğiniz ya da kendiniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlere siz de tek tıkla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.