Sepet

Bebek Bezi & Islak Mendil Modelleri

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 39 (2 Sayfa)

Cilt Dostu Sızdırmayan Bebek Bezleri ve Islak Mendili Ürünleri

Bebek bez modelleri bebeğinizin dünyaya geldiği ilk andan itibaren tuvalet eğitimi alana kadar size eşlik edecek ürünlerdir. Bebeğinizin hassas cildine uyum sağlaması ve vücuduna iyi gelmesi amacıyla doğru tercihi yapmaya özen göstermeniz gerekiyor. Elbette iyiyi bulmak da yeterli değil.

Günümüz şartları düşünüldüğünde çocuk bezleri fiyat anlamında bütçeyi zorluyor. Bu şartlarda sürekli ihtiyaç halinde olan bu ürünler için harcama yaptığınız düşünüldüğünde kampanyalı fiyatlar ile satın almanız gerekir. Bebek Ekspres her yaş ve aya uygun bebek bezleri ve ıslak mendil ürünlerini cazip indirimlerle sizlere sunuyor.

En İyi Bebek Bezi Modelleri Tahrişi ve Sızıntıyı Önlüyor

Bebeğiniz için en iyi çocuk bezi arayışında olmanız çok normal. Minik bedenine uygun olması, sızdırmaması ve onları tahriş etmemesi ise en önemli özelliklerindendir. Neden mi? Saatlerce ve sürekli bez ile temas eden bebeğinizin tahriş olması hem bebeğinizin hem de sizin huzurunuzu bozabilir. Halbuki doğru bebek bezi seçimiyle bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Doğduğu ilk zamandan itibaren bebeklerin bezleri numaralı olarak satılır. Yenidoğan bebek bezlerinin ilk birkaç hafta sonrasında üst numaraya geçmesiyle durum değişir. Bebeğiniz büyüdükçe ve kilo aldıkça hem kalçası hem de bacak boğumlarına uygun olacak modellere geçmelisiniz. Böylece sızıntı ve tahrişin kesin olarak önüne geçmiş olursunuz.

Üstelik günlük kullanımın dışında özel bezler de mevcuttur. Bebek deniz ve havuz bezleri bahsedilen bu özel ürünler arasında yer alıyor. Tatillerde ya da yüzme deneyimi sunacağınız bebeğiniz için klasik bezlerden kullanmak yetersizdir. Çünkü bu bezler su ile temasa geçtiğinde şişme ve toparlanma yaratır.

Havuz bezleri ise özel üretildiği için suyla temas ettiğinde herhangi bir şekilde şişme yapmaz. Şişme yapmadığı gibi ıslak görünümü de kısa sürede kuruyarak kullanıma hazır hale getirir. Olası bir şekilde tuvaletini yapan bebeğinizin suya ya da dışarıya da sızıntı yaşamamasını sağlar. Özel günler ve tatillerinizde tercih edebilirsiniz.

Özel Üretilen Bebek Islak Mendili Hassas Temizlik Sağlıyor

Sadece bezler değil aynı zamanda çocuk ıslak mendil modelleri önem taşıyor. Çünkü bez gibi ıslak mendiller bebeğinizin cildine etki eder. Ciltte tahriş yaratmaması adına klasik ve günlük ıslak mendillerden çok daha farklı üretilir böylece bebeğinizin zarar görme olasılığı ortan kalkar. Eğer siz de hassas ve dikkatli bir şekilde temizliği yapmak istiyorsanız bebeklere özel modelleri almalısınız.

Bebeklere özel ıslak mendiller alkolsüz ve parfümsüz olarak bulunur. Alacağınız ıslak mendillerde bu içeriklerin olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Bebek alışverişi kapsamında yer alan belirli markaların çok sayıda ıslak mendilleri satılıyor. İçinize sinen ve bebeğinize zarar vermediğini düşündüğünüz ürünleri Bebek Ekspres aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Bebek Bez Fiyatları 2022 Kampanyaları

Anneler tarafından çocuk bez fiyatları belki de en sık araştırılan konulardan biri. Alışverişte en sık alınan ürün olması ve son zamanlarda maliyetinin artması durumun nedenidir. Bebek bezlerinin ücretleri markadan markaya göre değişiklik gösterir. Toplu alışverişlerinizde kampanyaları takip ederseniz daha uygun fiyatlı alabilirsiniz.

Bebek Ekspres sitesi üzerinden kampanyaları takip edebilirsiniz. Kampanya dahilinde market ya da diğer alanlardan alacağınız bezleri daha uygun fiyatla alabilirsiniz. Kampanya dışında da toplu alımlara izin veren siteden kısa sürede sepete ekle diyerek siparişinizi verebilirsiniz. Birkaç gün içinde elinize ulaşan bezleri bebeklerinizde kullanabilirsiniz.

Bez dahil olmak üzere ıslak mendil, tuvalet eğitimi ve banyo gibi çeşitli alanlardaki bebek ihtiyaçlarını karşılamanız mümkün. Hamilelik sürecinde kendinize ait ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz ürünlerin var olduğunu göreceksiniz. 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.