Sepet

Bebek Küvet Filesi ve Siperlik

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Bebek Banyo Filesi

Bebeklerimizin banyo zamanlarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan bebek küvet filesi en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ebeveynler için oldukça rahat ve kullanışlı olan banyo filesi bebekler için yıkanmayı keyifli bir hale getirmektedir. Bebek banyo filesi kullanım kolaylığı ve özellikleri ile hareketli olan küçük çocukların bile rahat bir şekilde küvet içerisinde durabilmelerini sağlamaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bebek küveti filesi kullanıcılarının bebeklerinin yıkanmasından keyif aldıklarını ve daha rahat uykuya daldıklarını deneyimlemişlerdir.

Bebek küvet fileleri arasında büyük boy seçeneği doğru takıldığı zaman yıkama havuzlarında da oldukça kullanışlı olmaktadırlar. Özellikle yeni doğan bebekler için doğduktan itibaren küvet filesi anne ve bebekler için keyifli zamanlar sağlayacaktır. Bebeklerin yıkanması banyo küvet filesi ile çok daha rahat ve keyifli bir hale dönüşür.Bebek Küvet Filesi Özellikleri

Bebek yıkama filesi kullanarak miniklerinizi daha kolay ve huzurlu banyo yapmalarını sağlamış olursunuz. Kullanımı kolay yıkama filesinin uçlarında küvetin kenarına takılabilen klipsleri bulunur. Elastik bir ürün olan bebek küvet filesi seçeneklerinin güvenilir olması da önemli bir kavramdır. Banyo filesi küvetin kenarına takıldığı da sabit bir şekilde durmalıdır. Filenin etrafındaki klipsler sert plastikten yapılmıştır. Tasarımları özel tırnakları sayesinde kenarına takıldığı zaman tam oturmaktadır, kayma durumu olmaz. Küvete klipsi taktıktan hemen sonra siz müdahale etmedikçe yeniden çıkarılması zordur. Kalitesiyle bilinen bebek banyo filesi soğuk veya sıcak suyun sebep olduğu deformelere sebep olmayacaktır. Bebek banyo fileleri klipsleri kenarına monte edilmiş 6 parçadan oluşmaktadır.

Bebek filesi çeşitleri arasında kaymayan sıkıca tutulabilen katlanır küvet filesi ile annelerin tek başlarına yıkama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Yeni doğan bebekler ilk birkaç ayda tırmanma, dönme hareketleri yapamadığından dolayı bebek küveti ve filesi üzerinde yatırılarak rahatlıkla yıkanabilmektedirler. Bebeğinizin büyüdüğü, ağırlaşmaya başladığı zaman filenin esnek yapısı sayesinde üzerine kolaylıkla yatırıldığında kolları ve sırtı kavrayacak forma girmesini sağlamaktadır. Bu durumda hareketli bebeklerin hareketlendiği zamanlarda bile bebek banyo filesi sayesinde bebeğin filenin üzerinden kayması mümkün değildir.


Bebek Banyo Filesi Kullanım Avantajları

Bebeğin minik bedeninin ağırlık merkezine göre katlanır küvet filesi konumlanmış klipslerle tutturulmuş durumdadır. Kullanım açısından özellikle küçük alanlarda yer kaplamamaktadır. Bebeğinizin konforu ve sağlığı bizler için en önemli nedenlerden biridir. Kaliteli ve hijyenik kumaşlardan üretilen banyo filesi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bebeklerin özellikle yaz aylarında miniklerinizin, sıklıkla yıkanması açısından bebek küveti ve filesi tüm ebeveynler için vazgeçilmeyecek bir üründür.

Bebeğiniz için yapabileceğiniz en güzel ödüllerden biri de köpüklü banyo filesi seçeneğidir. Genel olarak bütün bebekler için banyo havuzlarında uygun bir şekilde tasarlanmış olan bir üründür. Bu sebeple narin, hassas ve gözünüz gibi sakındığınız bebeklerinizi konfor ve hijyeni açısından ürünlerimizi tercih ederek keyifli banyo yapmalarını sağlamış olursunuz.

Bebek küveti ve filesi 50 litre ye kadar ürün klipslerinden takılabildiği için rahatlıkla kullanabilmektedir. Fileyi tankın kenarlarına tam olarak takılması uygundur. Kullanımı rahat olan katlanabilir bebek küveti filesi ile sadece tankın kenarlarına takmanız yeterli olmaktadır.

Bebeğinizi banyo yaptırmadan önce kullanacağınız file tercihine göre nasıl kullanılır? Nasıl hazırlanır? Kullanışlı mıdır? Sorularının yanıtını sitemizden öğrenmeniz mümkündür. İlk olarak fileyi bebeğin vücudunun ısısıyla eşitleyip sıcak su öncesinde ılık su sonrasında file yıkanmalıdır. Bebeğinizin kollarının altında yavaş hareketlerle bebeği küvet filesi üzerine doğru yerleştirmeniz gerekir. Güvenilir ve kullanışlı olan bebek filesi yıkama sırasında çocuğunuzu ne olursa olsun yalnız bırakmamanızı öneririz. Bu sebeple bebeği yıkamaya başlamadan tüm banyo malzemelerine ulaşamayacağı uzaklıkta konumlandırmanız önerilir.

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.