Sepet

Bebek Sağlık

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 71 (3 Sayfa)

Bebek Sağlık Ürünlerini Almadan Bebek Alışverişinizi Bitmiş Saymayın!

Bebek sağlık ürünleri zaman içerisinde sürekli kullanacağınız ürünleri kapsar. Sadece hastalık durumlarında değil bebeğinizin bakımı için de gereklidir. Olası durumların ortaya çıkmasını önlemek ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için satın almalısınız. Günümüzde bebek bakımı kapsamında da satışa sunulan bu ürünlerden birden fazla sayıda bulunmaktadır.

Bebeğinizin bakımı baştan ayağa kadar farklı ürünlerle gerçekleşmektedir. Her bir ürün kendi içerisinde ayrı öneme sahiptir. Ve aynı zamanda bebeğiniz için almanız da şarttır. Günlük ya da haftalık yapacağınız bakımlarda sürekli olarak kullanacaksınız. Bununla birlikte özel günlerde, hasta olduğunda da ihtiyacınız olacak.

Mutlaka Almanız Gereken Bebek Bakım Ürünleri Hangisi?

Bakım yapmak bebeğinizin hem temiz olması hem de sağlıklı olması için gereklidir. Zaman zaman bakımlarla bebeğinizin daha iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu bakım sürekli olmamakla birlikte haftada bir ya da iki kere tarafınızca yapılabilir. Yapacağınız bakıma göre süresini belirlemekte özgürsünüz. Peki mutlaka almanız gereken ürünler hangileri?

Söz konusu sadece bakım olduğunda zorunlu olmayan bir davranış gibi algılanmamalı. Birçok bakım ürünü bebeğiniz için şarttır. Bunların başında bebek tırnak makası geliyor. Özellikle yenidoğan ve ilk birkaç aylık bebekler kendi cildini tanımaz. Bu yüzden tırnakları ile cildine ve kendine zarar verir. Olası zararların önüne geçmek için tırnaklarını haftada bir kesmeniz gerekecek.

Erkek ya da kız çocuk fark etmeksizin bebeğinizin özellikle banyodan sonra saçlarının düzeltilmesi gerekir. Bebek tarağı bu yüzden olmazsa olmazdır. Tamamen bebek ve çocukların kafa yapısına uygun yumuşaklıkta üretilen taraklara göz atmalısınız. Bahsedilen bu taraklar sayesinde saçlarına şekil vermeniz ve taramanız mümkün olacak.

Bebek diş fırçası ve macunu gözden kaçan ancak önemli hususların birisidir. Yetişkin dönemde sorun yaşamaması adına erken yaşta bebek diş fırçası kullanma alışkanlığı kazandırılmalı. Bebeğiniz kendi bakımını yapamadığı dönemlerdeyse bebek parmak diş fırçası kullanarak siz temizliğini üstlenebilirsiniz. Böylece daha sağlıklı dişleri de olacaktır.

Bebeğinizin Sağlığı için Temin Etmeniz Gereken Malzemeler

Olası hastalık dönemlerinde ya da hasta olmaması için sağlık kapsamında almanız gereken diğer ürünler bulunuyor. Bahsedilen bu ürünleri değişik zamanlarda kullanabilirsiniz. İlki bebek gaz giderici olarak ortaya çıkar. İlk aylarda gaz problemleri ileride reflüye dahi yol açabilir. Bu yüzden gazını çıkarmaya yardımcı ürünleri temin etmelisiniz.

Hasta olmayı önlemek amacıyla bebek oda termometresi temin etmelisiniz. Termometreler hem alanın hem de bir maddenin ısısını ölçmek için kullanılır. Oda sıcaklığını sabit tutmak ve bebeğe uygun hale getirmek adına bir tercihtir. Bebek banyo termometresi özellikle bebeklerin üşümemesi adına kullanılması gereken bir üründür.

Bebeğiniz hastalandıysa ya da ileri dönemlerde hastalanacağı zaman ateşini sık sık kontrol etmelisiniz. Ateşini net şekilde ölçmenizi sağlayacak olan bebek ateş ölçer almalısınız. İster doğrudan ten ile temas eden isterseniz temassız ölçüm yapan modellere göz atabilirsiniz. Böylece hastalık dönemlerinde bebeğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Eksiksiz Şekilde Bakım Ürünlerinizi Almak için Bebek Ekspres’e Göz Atın!

Genel bakım ve hastalık dönemlerinde bebeğiniz için alabileceğiniz ürünler bu şekilde sıralanabilir. Hem hastalanmaması hem de kendine zarar vermemesi amacıyla malzemeleri eksiksiz almalısınız. Farklı sitelerde tek tek araştırma yapmak yerine Bebek Ekspres bünyesinde tüm aradıklarınıza tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyat skalasında yer alan ürünlerin kalitesine de emin olabilirsiniz. Her bir markanın değişik ürünlerine göz atarak altında yazan açıklamalara göz atabilirsiniz. Böylece emin olduğunuz ürünü kısa sürede sipariş etmeniz mümkün. Siz de Bebek Ekspres aracılığıyla bebeğinize dair ürünleri bulabilirsiniz. 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.