Sepet

Convers Baby Convers Force 9-36 Kg Bebek Oto Koltuğu Siyah

Convers Baby Convers Force 9-36 Kg Bebek Oto Koltuğu Siyah
Satıcı : CONVERS BABY
En Geç 17-10-2022 Pazartesi kargoda
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
1.059,00 TL
Vergiler Hariç: 980,56 TL
siyah

Mevcut Seçenekler:

Convers Force 9-36 KG Bebek Oto Koltuğu

 

Kullanım Özellikleri

Sürüş yönünde kullanım sunan oto koltuğu, yolculuk esnasında çocuğunuzun güvenli bir şekilde yerleştirilmesini ve rahat bir yolculuk yapmasını sağlar. Sürüş yönüne paralel koltuk pozisyonu ile yerleştirme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı Sınıf

Yürümeye başlayan çocuklar ve genel olarak ağırlık kapasitesi dahilinde yer alan çocuklar için uygun kullanım sunmaktadır. Grup 1, 2 ve 3 kullanıcı gruplarında yer alan çocuklar için kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Ağırlık Kapasitesi

9 ila 36 kg ağırlığında yer alan tüm çocukların kullanabileceği ürünün çocukların uzunluk ve ağırlıklarına göre ayarlanabilen alt yükselticisi bulunmaktadır.

 

 

Güvenli Kullanım Özellikleri

5 noktalı emniyet kemeri ile güvenli yolculuk yapılmasını sağlar. Emniyet noktalarında yer alan ekstra destekleri ve yanlarında bulunan koruyucu pedleri ile konforlu yolculuk deneyimi sunar.

Temizleme Kolaylığı

Sahip olduğu dış kılıf çıkarılabilmektedir. Sahip olduğu çıkarılabilir dış kılıf sayesinde kolay temizleme imkanı sunar. Ürünün çıkarılan kılıfı çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta yıkanarak temizleme işlemi gerçekleştirilebilir.

Kolay Kullanım

Alt yükseltici bölümü sayesinde kolay ayarlama yapma imkanı sunar. Yolculuğun daha güvenli olması için 5 noktalı emniyet kemerine sahip olan oto koltuğunun ayrıca ekstra baş desteği bulunmaktadır. Gri, kırmızı, lacivert ve pembe olmak üzer farklı renk seçeneklerine sahiptir.

 
Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.