Sepet

Emzik Modelleri

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)

Bebek Damak Yapısına Uygun Çeşitli Emzik Modelleri

Emzik, bebeklerin küçük yaştan itibaren kullandığı ürünlerdir. Anneler çocukların mutlu olması, ağız çevresini oyalaması için aldığı parçalardır. Aslında temelde bahsedilen bu ürünlerin kullanılma sebebi psikolojik alt yapıya da sahiptir. Ancak hem bebeklerin rahatlığını hem de annelerin rahat hareket etmesini sağlayan emzikler bulunuyor.

Bebeklerinizin Ağız Yapısına Uygun Bebek Ekspres Emzikleri

Bebekler ilk doğduğu andan itibaren ağız çevresinden zevk alırlar. Anneler bilinçli ya da bilinçsiz şekilde bebeğin ağız çevresinde hareketlilik yaratarak bebeklerini mutlu eder. Mesela bir annenin bebeğini emzirmesi sadece bebeği doyurmaz aynı zamanda psikolojik olarak haz da sağlar. Bu yüzden bebekler çok küçük aylardan itibaren emzik kullanıyor.

Bebek Ekspres bu durumun farkında olan ya da hamilelik döneminde anne çocuk alışverişi yapmak isteyen anneler için değişik modelleri satıyor. Malum günümüzde çeşitli emzikler bulmak mümkün. Tabii bununla birlikte uygunsuz ve ağız yapısını bozan ürünler de satılıyor. Halbuki Bebek Ekspres emzikleri ağız ve damak yapısına uygun. Bebeğinin mutluluğunu isteyenler modellere göz atabilir.

Tercih Edebileceğiniz Bebek Ekspres Emzik Çeşitleri Neler?

Son dönem üretilen emzik modelleri geçmişe nazaran çok fazla seçenek sunuyor. Anneler bunlar arasında seçim yapmakta zorlanırken çoğu zaman kararsız da kalıyor. Doğru bir araştırma ve tek site üzerinden olabildiğince model inceleyebilmek bu aşamada avantaj sağlıyor. Eğer siz de modelleri merak ediyorsanız, işte Bebek Ekspres modelleri.

Yenidoğan Emzik: Diğer modellere nazaran yenidoğan bebeklerin ağız yapısına uygun olarak üretilir. Özellikle annenin göğüs ucuna benzer şekildedir. Ki bu sayede bebeğin emziği ağzına alması ve burada sabit tutması görece daha kolay oluyor.

Damaklı Emzik: Damaklı olan emziklerin ağızda tutulma kolaylığı var. Bebeğin damak kısmının ağza oturması emziğin ağızdan düşmesine engel olur. Fakat çok küçük aylarda damak anlamında sorunu olan bebeğiniz varsa damaksız modele bakılmalı.

Damaksız Emzik: Damak çıkıntısı olmayan emziklerden. Görece ay olarak daha büyük bebekler için anneler tarafından alınabilir. Ağızda daha rahat tutabilecek 3-4 aylık bebekler için kullanılabilir. Kullanım kolaylığı bebeğin meme ihtiyacını öteler.

Silikon Emzik: Eski yıllardan beri en çok tercih edilen model. Silikon yapısı görece fiyatların daha düşük olmasına neden olur. Temizliği konusunda dikkat edildiği müddetçe herhangi bir kullanım sorunu yaşatmaz. Uzun süreli kullanıma uygundur.

Yuvarlak Uclu Emzik: Yuvarlak uca sahip ürünlerin yeni dönemde çıktığı görülüyor. Damaklı ve yenidoğan bebeklere uygun emziğin yapısına göre daha yuvarlak yapısı var. Anneler bebeğinin klasik emziği kabul etmemesi sonunda denediği modellerdendir.

Kiraz Uçlu Emzik: Ucunun kiraza benzemesi sebebiyle bu şekilde adlandırılıyor. Daha küçük bir yapısının olması bebeğinizin ağzına uyum sağlamasını kolaylaştırır. Özellikle bebeklerin ağzı yapısına uygun olmasıyla gündeme gelir.

Kauçuk Emzik: Zararlı maddelerden üretilen emzikleri kullanmak istemeyen annelerin tercihi. Doğal kauçuktan üretilmiş emziğin bebeğinize zararı yoktur. Bebek Ekspres kauçuk emziklerin satışı son zamanlarda bilinçli anneler yüzünden artmıştır.

Emzikleri Hangi Aydan İtibaren Kullanmalısınız?

Bebeğinizin hazır olduğuna inandığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Eğer annenin sütü gelmiyor, az geliyor ve yetmiyorsa hatta bebek sırf keyfi haz için meme istiyorsa bebek emzik modellerine göz atılabilir. Öyle ki yeni üretilen modellerde yenidoğanlara uygunlar bile mevcuttur doğum sonrası direkt kullanılabilir.

Bebek Emzik Fiyatları

Bebek alışverişi sırasında göreceğiniz üzere fiyatlar çok değişiklik gösterir. Bebek Ekspres sitesinde modeller marka ve kaliteye bağlı olarak belirleniyor. Bütçenize uygun aynı zamanda kaliteli modeli bulabileceğiniz sitemizdeki Emzik kategorisinden bulabilir, size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.  

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.