Sepet

Hamile Giyim Modelleri

Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)

Şık ve Rahat Hamile Giyim Modelleri!

Hamile giyim, anne adaylarının hamilelik sürecini rahat geçirmesini sağlayan temel ürünlerdir. İlk aylar bebeğin tam olarak büyümemesinden dolayı klasik elbiseler giyilebilse de bebeğin büyümesi ile durum değişir. Anne adaylarının artık artan kilosuna göre kıyafetler alması gerekir. Ki anneler sadece kiloya bağlı değil hamilelik sonrası için de kıyafet dolabında değişim yapar.

Hamilelik şüphesiz mucizevi bir olay. Bir insan vücudunun ne derece sınırları zorlayabileceği ki bunu en güzel şekliyle meydana geleceğine şahit olabilirsiniz. Eğer bu yazıdaysanız zaten bu mucizeyi bizzat yaşıyor ya da yaşayan birisine tanık oluyorsunuz demektir.

Hamilelik çok güzel ve mucizevi olsa da kilo başta olmak üzere giyim konusunda da değişimi beraberinde getiriyor. İşte, hamilelik sırasında ve sonrasında giyim modelleri.

Hamilelik Sırasında Anne Adaylarının Dolabına Eklemesi Gereken Ürünler

Yeni hamile kalmış anne adayları kıyafet dolaplarına yeni eklemeler yapmaya başlayabilir. Çünkü henüz hamilelik süreci sonlanmadan rahatlığı elde etmek gerekir. Artan kilo, kilo olmasa dahi şişkinlikler normalde giyilen kıyafetlerin olmamasına neden oluyor.

Hamilelik döneminde dolabınıza ekleyebileceğiniz birbirinden rahat ve şık ürünler şu şekildedir:

Bebeğin büyümesiyle tahmin edileceği üzere bacak ve bel bölgesinde genişlik ortaya çıkar. Jean ve pantolon giymenin son aylarda imkansız hale geldiği durumlarda taytlar alınabilir. Hamile taytı modelleri gerçekten büyük kolaylık sağlar.

Hamile elbise modelleri, şık gecelere ya da katılımlar başta olmak üzere her zaman kullanabileceğiniz kışlık modellerdir. Elbiselerin özellikle bel ve bacak kısımlarının rahat olması sıkmaların önüne geçer.

Yaz döneminde hamile kalan anneler sadece şişkinlik ve elbiselerin sıkmasıyla değil bir yandan sıcak havayla da mücadele eder. Bebek Ekspres yazlık elbiseler bu aşamada sizlerin yardımcısı olacak.

Anne adayları ilerleyen aylarda hamilelik iç çamaşır modelleri konusunda hem araştırma hem alışveriş yapmalı. Hamile giyimlerinde daha çok sıkmayacak lastikli, esneyen iç çamaşır modelleri alınmalı. Özellikle hamile külot, hamile iç giyim için gerekli ürünlerden.

Hamilelik Sonrasında Annelerin Mutlaka Temin Etmesi Gereken Kıyafetler

Hamile elbiseleri hamilelik döneminin sonlanmasıyla bitmez. Anne adayları doğum anından sonra da bu tarz alışverişlerine devam etmeli. Genelde kiloyu kontrol ve bebeğinizin rutininde rahatlık elde etmek adına tercih yapabilirsiniz.

Korseler, hamile giyim için çok çok önemlidir. Doğum sonrası kilo kalmaması için anne adayları bel ve karın bölgesini gergin tutmalı. Korseler bu aşamada hem gergin karın görünümüne kavuşmanızda hem de kilo verme süreci gelene kadar istediğiniz gibi görünmeyi sağlar. Böylece hem şık hem de rahat bir giyim modeli tercih etmiş olursunuz.

Emzirme bodyleri,  emzirme döneminde anneye büyük kolaylık sağlar. Bebekleri emzirirken sürekli kıyafetinizi çıkarıp giymek ile uğraşmanıza gerek yok. Pratik emzirme bodyleri, kısa sürede emzirme işlemi için hazır olmanızı sağlar. Listede belki de en ihtiyaç duyulan kıyafetlerden birisidir.

Hamilelikte Konfor ve Rahatlığı Bebek Ekspres ile Yakalayın!

Dokuz ay sizin için çile değil, hatırlanmaya değer güzel anılarla dolsun. Bunun için anne adayları hem bebek için hem de kendi rahatlığı için doğru alışverişi yapıyor. Bebek Ekspres hem güzel anne adaylarını hem de minik mucizeleri düşünmeye devam ediyor! Siz de gerekli ihtiyaçlarınızı Bebek Ekspres aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

Hamile Giyimin Ücretleri Ne Kadar?

Alınacak ürün, ürünün markası, talep edilirliğine göre değişiklik gösterecektir. Her skaladan bütçenin rahatlıkla temin edebileceği modeller ise Bebek Ekspres’te. Bütçenize bağlı olarak sitede sıralama yaparak tercihinizi bulabilirsiniz. Sadece kolaylık fiyat anlamında değil çeşit anlamında da sunuluyor. Çeşit çeşit kıyafetler, elbiseler ve iç çamaşırları sitede beğeninize sunulmuştur. Sepete ekleyerek kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.