Sepet

İkiz Bebek Araba Modelleri

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

İkiz Bebek Arabası ile Bebekleriniz Bir Arada Daha Rahat!

İkiz bebek arabası modelleri ile ikiz bebeklerinizi ya da yakın yaştaki iki çocuğunuzu bir arada gezdirmek istemez misiniz? Eğer ikiz ya da yakın yaşta bebekleriniz varsa bu aşamada ayrı ayrı bebek arabası kullanmak yanınızda birisi yoksa oldukça zor. Zira iki arabayı tek kişinin kontrol etmesi imkânsız. Bu yüzden ikiz bebeklere uygun olan bebek araba modellerine bakmalısınız.

Bebek arabalarının siz anne adaylarının ihtiyacına göre üretildiğini söylemek mümkün. Annelerin en çok zorlandığı noktalardan birisi de yakın yaştaki bebeklerin gezi sırasında bebek arabasında bulundurulmasıdır. Siz de bebeklerinizle rahat bir gezi düzenlemek istiyorsanız Bebek Ekspres bünyesindeki ikili bebek arabası modellerine bakmalısınız.

İkiz Bebek Arabası Farklı Modellerle İhtiyacı Karşılıyor

Sandığınızın aksine bilinen büyük markalar tarafından üretilen ikili bebek arabalarında çeşitli modeller mevcut. Her bir model kendi arasında avantajlara sahip. Bu aşamada kararınızı kullanım alanınız ve yoğunluğuna göre karar vermeniz gerekiyor. Eğer siz de bebeklerinize uygun olan modeli seçmek istiyorsanız modelleri tek tek incelemenizde fayda var.

İlk olarak ikiz bebekler için üretilen bebek arabalarında alışık olunan yan yana olan modellere göz atabilirsiniz. Özellikle ikiz bebekleriniz varsa ya da çocuklarınızın eşit miktarda etrafı gözetlemeyi düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz. Yan yana bulunan iki bebek arabasını kontrolü tek bir koldan yapabiliyorsunuz.

İkinci model ise ‘tandem’ olarak adlandırılan önlü-arkalı olan bebek arabasıdır. Bu bebek arabası genelde yaş farkı olan çocukları için anneler tarafından kullanılıyor. Bir çocuğunuz ön tarafta bulunurken diğer bebeğiniz arka kısmındaki koltukta bulunuyor. Tandem arabanın genişliği normal bir bebek araba gibi olduğundan satın alırken dikkat edebilirsiniz.

En İyi İkiz Bebek Araması Hangisi? İşte Bebek Arabası Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Günümüzde bebek arabaları farklı markalardan üretiliyor. Ancak ikiz bebekler için bulunan arabaların kısıtlı marka tarafından kaliteli üretilmektedir. Prego ikiz bebek arabası gibi bilinen markaların tercihinde bulunmanız daha iyi olur. Zira kaliteli bebek arabası üreten firmalar size beklentinizi karşılayacak şekilde ürün sunar.

Alacağınız bebek arabası ister Chicco ikiz bebek arabası olsun ister ABC Desing ikiz bebek arabası olsun. Belirli konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Markanın yanı sıra öncelikle arabayı kullanacağınız mekanları göz önünde bulundurmalısınız. Şehir hayatı, kapalı alan ya da kısıtlı kullanıma bağlı olarak modellerde seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Eğer şehir içinde ara sokak ya da caddelerde kullanacaksanız, arka tekerleğin büyük olmasına dikkat edebilirsiniz. Büyük tekerlekler arabanın gidişatını kolaylaştırır mevcut yol bozukluklarından etkilenmez. Alışveriş merkezi gibi görece daha düz alanlarda kullanacaksanız küçük tekerlekli olanlar pratiklik sağlar.

İkiz Bebek Arabası Fiyatları Sandığınızdan Çok Daha Uygun!

Prego ikiz bebek araba fiyatları ile diğer markaların fiyatları çok değişir. Fiyatların değişmesi marka değerleri ile birlikte arabanın modeline bağlıdır. Eğer uygun fiyatlı bir bebek arabası almak istiyorsanız Bebek Ekspres sitesinden modelleri inceleyebilirsiniz. Çünkü ikiz bebekler için üretilen bu arabaların normal arabalara göre kâr durumu daha değişik yönden değerlendirilir.

Normal şartlarda Lorelli ikiz bebek arabası ya da diğer modellerden tekli bebek arabası alsanız iki bebeğiniz için aldığınızda maliyetiniz artar. Halbuki ikili modellerde ücretlerin tekli olanlara nazaran daha büyük uygunluğu mevcuttur. Aynı şekilde iki farklı arabayı aparatlarla birbirine sabitlemeniz de zor olduğundan mevcut fiyattaki ikiz bebeklere özel arabalar kâr sağlar.

Aparat ile uğraşmamak bununla birlikte yıllarca kullanabileceğiniz kalitedeki bebek arabaları için Bebek Ekspres’e mutlaka göz atmalısınız! İhtiyacınız olan değişik bebek arabası modelleri tek tıkla elinizin altında.

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.