Sepet


43187 Lego Disney, Rapunzelin Kulesi, 369 parça, +6 yaş

43187 Lego Disney, Rapunzelin Kulesi, 369 parça, +6 yaş
Satıcı : Bebek Ekspres
713,82 TL
Vergiler Hariç: 604,93 TL
Bu güzel LEGO® ǀ Disney (43187) Rapunzel’in Kulesi setinde heyecan verici maceralar küçük Disney Prensesi hayranlarını bekliyor. Bu büyüleyici set, bir mağarası ve gizli odası olan bir kule, ayrıca 2 küçük modelde ekstra oyun başlatıcıları içerir.

Eğlenceli, yaratıcı yapım eğlencesi

Detaylı kulede keşfedilecek 4 farklı oda var: hobi odası, yatak odası, şirin oturma odası ve altında gizli kapılı bir mağara. Ayrıca 2 küçük model şeklinde Rapunzel’in saçından yapılan salıncak ve taburesi ve piyanosuyla Snuggly Duckling hanı, sınırsız açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik eder.

Sevilen karakterlerle eğlenceli rol oyunu maceraları

Çocuklar, Disney Rapunzel ve Flynn olmak üzere 2 mini bebek figürü, ayrıca Disney bukalemun Pascal LEGO figürü içeren bu harika setle doğruca oyuna dalabilir. Bu set farklı oyun başlatıcılarla çocukların hayal güçlerini özgür bırakır, böylece çocuklar  filminden en sevdikleri sahneleri canlandırabilir ya da yenilerini bulabilir.

• Disney Karmakarışık karakterleri içeren, eğlenceli bir yılbaşı hediyesi olan bu LEGO® ǀ Disney Rapunzel’in Kulesi (43187) setiyle her yaştan Disney Prensesi hayranlarına heyecan verici ve tatmin edici bir yapım deneyimi sunun.

• Çocuklara çok odalı, renkli ve detaylı bir kule, 2 küçük model, Disney Rapunzel ve Flynn Rider mini bebek figürleri, ayrıca hayal gücünü ve yaratıcı oyunları teşvik eden başka yapım parçalarıyla ilham verin.

• Güzel kule yapım oyuncağı ve sevimli karakterler, çocukların oynarken yaratıcı becerilerini geliştirmeleri için mükemmeldir. Çocuklar kuleyi ve küçük modelleri yapabilir, sonra filmden sahneleri canlandırabilir ya da yeni hikayeler hayal edebilirler.


• Detaylarla dolu 4 katlı bir kule. 44 cm yükseklik, 11 cm genişlik ve 8 cm derinlikteki kulesiyle bu geniş model yapım seti, tekrar tekrar inşa edip oynamak üzere tasarlanmıştır.

• Hayal gücü bir kutuya girdi. Pil gerektirmeden çocukların sınırsız şekilde oynayabileceği şekilde tasarlanmış, kolayca tanınan mini bebekler ve LEGO® figürleri içerir. Kutuyu açtığınızda oyunlar modeli yaparken başlar.

• Kolayca yapılması, çocukların öz güvenini geliştirir. Çocuklar resimli açık talimatlarla Disney Rapunzel, Flynn ve bukalemun Pascal için bir kule yaparken yapım ve oyun becerileri gelişir.

• Bu LEGO® ǀ Disney setiyle çocuklar kendini Disney Karmakarışık filminin heyecanına ve büyüsüne kaptıracak. Bu güzel setle çocuklar Rapunzel’in Kulesini yapabilir ve cesur Disney Prensesi ve arkadaşlarıyla eğlenceli maceralar yaşayabilir!

• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO® yapım parçaları, 1958’den beri sıkı kalite standartlarına uygundur.

• LEGO® yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.