Sepet


F5206 PJMaskeliler-Animal Power Turbo Şimşek Araç +3 yaş

F5206 PJMaskeliler-Animal Power Turbo Şimşek Araç +3 yaş
Satıcı : Bebek Ekspres
556,33 TL
Vergiler Hariç: 471,46 TL
Pijamaskeliler Turbo Şimşek Araç ile hız yapmanın ne demek olduğunu keşfedin! Pijamaskeliler çizgi dizisinin 5. sezonundaki Şimşek Araç'tan esinlenen bu oyuncak araç, ışık ve ses efektlerine sahip ve 3 kahraman arabasının özelliklerini de içerecek şekilde biçim değiştiriyor!

Dizinin kötüleri Carly ve Cartoka'nın, bugüne kadarki en hızlı aracı yapmak için göze almayacakları şey yok. Buna parçaları için Pijamaskeliler kahramanlarının araçlarını çalmak da dahil! Kedi Çocuk'un şimşek işaretli kanatçıkları, Baykuş Kız'ın havada süzülen kanatları ve Kertenkele'nin zırhlı kaportası gibi araçların özelliklerini açığa çıkarmak için Turbo Şimşek Araç'ın kanadına bastırın. Bu Pijamaskeliler araç ve figür seti, sürücü koltuğuna oturtulabilen Carly figürü ve hikayeyi zenginleştiren sabit Cartoka figürüyle sunuluyor.
Kötü ve hızlı ikizleri alt etmek için hazır bekleyen Işıklı ve Sesli Dev Kedi Araç gibi daha fazla Pijamaskeliler Animal Power oyuncaklarıyla aksiyonu canlı tutun! (Her biri ayrı satılır. Stoklarlar sınırlıdır.)

İçindekiler: araç ve figür.

Paket Ölçüsü: 8x38x30 cm

3A76 düğme pil ile çalışır. Kutuya dahildir.

Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.