Sepet

Kinderkraft LASTREE Mama Sandalyesi Pink

Kinderkraft LASTREE Mama Sandalyesi Pink
Satıcı : MERKÜR BEBE
En Geç 03-10-2022 Pazartesi kargoda
5.450,00 TL
Vergiler Hariç: 5.046,30 TL

Kinderkraft LASTREE 2’si 1 Arada Ev Tipi Ana Kucağı ve Mama Sandalyesi

Çocuğunuzun sizinle mümkün olduğu kadar fazla zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Ev işlerinizi yaparken çocuğunuzun sizinle birlikte olmasını seviyor musunuz? Doğumdan itibaren üç yaşına kadar (veya 15 kg’a kadar) çocuğunuza eşlik edecek LASTREE 2’si 1 arada ayarlanabilir, çok fonksiyonlu ana kucağı ve mama sandalyesine bir bakın! LASTREE doğumdan itibaren ana kucağı işlevi görür, küçük çocuğunuz tek başına oturmayı öğrendiğinde ise kolaylıkla mama sandalyesine çevirebilirsiniz! Bu mama sandalyesi hem sizin hem de çocuğunuzun çok hoşuna gidecek – pratik olmasının yanında modern tarzı sayesinde çok şık görünür. Klasik renk tonları modern terrazzo deseni ile kombinlenmiştir, bu da LASTREE’nin farklı tarzlarda dekore edilmiş evlere uyum sağladığı anlamına gelir.

Bu nedenle LASTREE ana kucağı olarak da işlev görür (yüksek versiyonda yani bacaklar uzunken bile) ve doğumdan itibaren kullanılabilir. Bir iç kılıf içeren geniş, yumuşak koltuk bulundurur, beş noktalı emniyet kemeri de çocuğunuz dinlenirken veya oyunlar oynarken güvende olmasını sağlar. Bütün bunlar, çocuğunuzun sadece yemek yerken değil, siz günlük ev işlerinizi hallederken de size eşlik edebileceği anlamına gelir!

Çocuğunuzun daha da rahat etmesini sağlamak adına, sırtlık, düz yatış pozisyonu dahil üç farklı pozisyonda ayarlanabilir. Tercihlerinize göre ve çocuğunuzun moduna göre sandalyenizi ayarlayabilirsiniz. Düz yatış pozisyonu dinlenmek, eğik oturma pozisyonu oyu oynamak için idealdir. LASTREE’de, üzerinde çıngıraklı peluş yaprak ve renkli kurdeleli peluş bir kırlangıç bulunan ayarlanabilir oyuncak barı bulunur. Ayrıca, çocuğunuzun ayaklarını dinlendirebilmesi için ayarlanabilir ayak desteği bulunur.

LASTREE ile çocuğunuzla vakit geçirmek çok daha kolay ¬– çocuğunuz size her yerde ve her zaman eşlik edebilir! Ayakların altında bulunan, ses yapmayan tekerlekler sayesinde LASTREE’yi bir odadan diğerine kolaylıkla taşıyabilirsiniz! Sırtlığın arkasında bulunan, küçük küçük eşyalarınızı saklamanızı sağlayacak sepet sayesinde, gerektiğinde çocuğunuzun yüzünü silebilmek için ıslak mendile kolayca erişebilirsiniz!

LASTREE şık bir mama sandalyesidir – ayrıca koltuğu beş farklı yükseklik seviyesinde ayarlayabilirsiniz. Mama sandalyenizi yemek masanıza uyumlu olacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve çocuğunuz büyüdükçe aynı konfor ile yemeklerde size eşlik edebilir! Mama sandalyesi fonksiyonu aynı zamanda iki farklı yükseklikte ayarlanabilir beş noktalı emniyet kemeri bulundurur. Bu sayede emniyet kemerini çocuğunuzun boyuna en uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

LASTREE’de ayarlanabilir ayak desteği bulunur, daha küçük çocuklar için ise ek bir ayak desteği daha bulunur. Ayak desteği, öğünler esnasında çocuğunuza doğru desteği sağlar, çocuğunuzun iyi alışkanlıkları edinmesini aşılar. Aynı zamanda, üç farklı seviyede ayarlanabilen ikili tepsi bulundurur, ikili tepsiyi yerinden çıkarmak ve temizlemek çok kolaydır. LASTREE, eko-deri ile kaplanmış yumuşak bir koltuğa sahiptir, bu sayede mama sandalyesini temizlemek çok kolaydır. Çocuğunuz koltuğa bir parça havuç mu düşürdü, veya biraz meyve suyu mu döktü? Tek yapmanız gereken koltuğu nemli bir bez ile silmek!

LASTREE, özenle dizayn edilmiş iç mekanlar için tasarlanmıştır. Güçlü motiflerle açık renklerin dengelendiği, eşsiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Daha kolay muhafaza etmek için ürünü kolaylıkla katlayabilir ve odanın bir köşesine veya dolabınıza kaldırabilirsiniz. Tepsi çıkarılabilir ve sandalyenin arka ayaklarına takılabilir, bu sayede mama sandalyeniz çok daha az yer kaplar.

Avantajlar:
Fonksiyonellik:
● LASTREE, ana kucağı ve mama sandalyesi fonksiyonlarını tek üründe birleştiren, 2’si 1 arada bir üründür. 9 kg’a kadar ana kucağı, 15 kg’a kadar mama sandalyesi olarak kullanılabilir. Yaşamın ilk haftalarından itibaren kullanılabilir!
● Küçük çocuklar için ana kucağı fonksiyonu sayesinde çocuğunuz her gün yemeklerinizde size eşlik edebilir.
● Ana kucağı, üzerinde iki oyuncak bulunan oyuncak barı ile birlikte gelir (çındıraklı peluş yaprak ve renkli kurdeleli peluş kırlangıç). Çocuğunuz bu ana kucağında hiç sıkılmaz!
● Mama sandalyesi fonksiyonunda LASTREE çocuğunuzun ayakları için doğru desteği verir ve yemek yerken doğru pozisyonda oturmasını sağlar. Bunun anlamı, çocuğunuz küçük yaştan itibaren doğru alışkanlıklar geliştirebilir.
● LASTREE çok yönlü bir üründür – koltuğu beş farklı yükseklikte ayarlayabilirsiniz. Bu sayede mama sandalyenizi hem yüksek hem alçak yemek masalarında kullanmak üzere ayarlayabilirsiniz.
● Ana kucağı-mama sandalyesinin gövdesi özel olarak tasarlanmıştır, hem yüksek hem alçak pozisyonda ana kucağı/koltuk olarak kullanabilirsiniz.
● Ayarlanabilir büyük tepsi üç farklı pozisyonda takılabilir. Aynı zamanda bir korkuluk işlevi görerek çocuğunuzu korur.
● Mama sandalyesinin ayaklarına tekerlekler takılabilir, bu sayede LASTREE kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir. Çocuğunuz bugün yemeğini yemek odasında değil de mutfakta mı yemek istiyor? Mama sandalyenizin yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz, ve bunu yaparken yerlerin çizilmesini dert etmezsiniz!
● Çok yönlü tarzın ve klasik renklerin kombinasyonu LASTREE’yi her iç mekan için mükemmel ürün haline getirir.

Güvenlik:
● LASTREE sağlam, çelik gövdeye sahiptir. Mama sandalyesi-ana kucağınız sağlamdır ve yıllar boyu size hizmet eder.
● Mama sandalyesi iki farklı yükseklikte ayarlanabilen beş noktalı emniyet kemeri bulundurur. Emniyet kemeri kolaylıkla ayarlanabilir ve gerektiğinde tamamen çıkarılabilir.
● Dört tekerlekte de mama sandalyesinin kendiliğinden hareket etmesini engelleyen özel kilitler bulunur. Tekerlekler sessizdir, yerleri çizmez ve gerektiğinde tamamen çıkarılabilir.
● Ürün, mama sandalyeleri standartları olan EN 14988:2017+A1:2020, ana kucağı standartları olan EN 12790:2009 ve oyuncak standardı olan EN 71 standartlarına uygundur.

Kolaylık:
● LASTREE’de yumuşak eko-deri ile kaplanmış derin ve geniş koltuk bulunur. Koltuğun kılıfı kirlenirse nemli bir bez ile silinerek kolayca temizlenebilir.
● Koltuğa ters çevrilebilir iç kısmı takabilirsiniz. Bu sayede koltuk dinlenmek için çok daha konforlu bir yer haline gelir ve çok da şık görünür!
● Sırtlık düz yatış pozisyonu dahil üç kademede ayarlanabilir, bu sayede çocuğunuz rahat bir şekilde uzanabilir ve oyuncaklarla oynayabilir.
● LASTREE’de ayarlanabilir ayak desteği bulunur, mama sandalyesi pozisyonunda ek ayak desteğini de takabilirsiniz (sete dahildir). Ayak desteği yemek yerken de dinlenirken çocuğunuzun bacaklarına doğru desteği sağlar.
● Mama sandalyesi katlanabilir – ürünü kolayca odanın köşesine koyabilir veya dolaba kaldırabilirsiniz. Tepsi çıkarılabilir ve daha az yer kaplayacak şekilde mama sandalyesinin ayaklarına takılabilir.
● LASTREE’de küçük eşyaları saklamanızı sağlayan bir sepet bulunur. Islak mendil, peçete veya mama önlüğü her zaman elinizin altında olur! Sepet 5 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Yapı:
Malzemeler:
● Kılıf: Eko-deri
● Çerçeve: Çelik
● Plastik parçalar: PP
● Tekerlekler: Plastik
● Oyuncaklar: Peluş ve plastik (kancalar)
● Iç kılıf: Polyester
● Tepsi: Plastik
● Sepet: Polyester

Boyutlar:
Katlanmış halde mama sandalyesi: 118,5 cm yükseklik x 50 cm genişlik x 17,5 cm uzunluk
Katlanmamış halde mama sandalyesi: 103 cm yükseklik x 50 cm genişlik x 64,5 cm uzunluk

Yükseklik seviyeleri:
● Seviye 1: 86 cm,
● Seviye 2: 90 cm,
● Seviye 3: 95 cm,
● Seviye 4: 98 cm,
● Seviye 5: 103 cm.

Diğer:
● Sırtlık: 42,5 cm genişlik x 44,5 cm yükseklik
● Koltuk: 30,5 cm genişlik x 25 cm derinlik
● Tepsi: 33 cm genişlik x 51,5 cm uzunluk x 3 cm yükseklik
● Sepet: ilk kenarın genişliği: 31 cm, ikinci kenarın genişliği: 38 cm x 36,5 cm uzunluk x 13 cm yükseklik. Maksimum kapasite 5 kg


Ürün ağırlığı: 8,5 kg

Yatar pozisyonda ana kucağının tasarlandığı çocuğun maksimum ağırlığı 9 kg'dır.

“Çocuğunuz kendi kendine oturabildiği zaman yatar pozisyonda ana kucağını kullanmayın.”
“Bu eğik ana kucağı uzun uyku süreleri için tasarlanmamıştır.”
Standart numarası ve tarihi: EN 12790:2009

İfade: Bu ürün yardımsız oturabilen çocuklar için ve 3 yaşına veya 15 kg’a kadar tasarlanmıştır.
Avrupa Standardı tarih ve numarası: EN 14988:2017+A1:2020

Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.