Sepet

Kız Oyuncakları

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 448 (13 Sayfa)

Kız Oyuncakları Çocuğunuzun İletişim ve Hayal Dünyasını Güçlendiriyor

Kız oyuncakları çocuğunuz için alabileceğiniz en iyi ürünlerdendir. Çünkü oyuncaklar kizlar başta olmak üzere erkek çocuklarında da büyük etkilere sahip. Bir oyuncak ile ilgilenen çocuğunuz hem iletişimini güçlendirirken hem de diğer taraftan hayal dünyasını da destekleyerek ilerleyecektir. Doğru seçilmiş bir oyuncak sadece eğlence aracı olarak kalmayacak.

Kızlar için oyuncaklar genelde bebekler ile tasarlansa da bununla sınırlı kalmaz. Hatta günümüzde oyuncaklar cinsiyetçi ayrımlardan ziyade her iki cinsiyet tarafından kullanılabilir şekilde üretiliyor. Sizin burada dikkat etmeniz gereken erkek ve kız çocukları için oyuncaklar araştırmasından ziyade yaşına uygun ürünleri bularak almanızdır.

Kız Oyuncak Modelleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Doğru oyuncak seçimi ancak çocuğunuz ve sizin için iyi sonuçlar yaratır. Bu yüzden oyuncak seçimini dikkate alarak ince araştırmalarla karar vermelisiniz. Bebek Ekspres bünyesinde yer alan her türden oyuncağa rahatlıkla erişebilirsiniz. Her yaştan çocuğunuza uygun oyuncaklara erişmeniz sizin için mümkün olacak.

1 yaş bebek oyuncakları için öncelikle oldukça büyük parçalar seçmelisiniz. Bu yaşta bebeğiniz el kaslarını iyi kullanamaz. Elde tutması zor olan küçük parçalarla oynamak istemez. Boyutu ile birlikte aynı zamanda sesli ve çok renkli kız çocuk bebekleri olması çocuğunuzun dikkatinin bu alanda olmasını sağlayacaktır.

3 yaş kız çocuk oyuncak modelleri için artık daha rahat hareket edebilirsiniz. İletişimi başlayan çocuğunuzun iletişimini güçlendirmek adına sesli komut veren oyuncaklara bakabilirsiniz. Bu oyuncaklara sesinden dolayı ilgi duymakla birlikte aynı zamanda yeni kelimeler de öğrenmeye çalışacaktır.

4 yaş kız  çocuk oyuncak türleri arasında görece daha küçük parçalar yer almaya başlayabilir. Fakat çocuğunuzun bunu ağzına atmadığına emin olmalısınız. Tehlikeli olabileceğinden minimal oyuncaklardan uzak durmanızda fayda var. Çok zorlamadan ince motor kaslarına katkı sağlayacak türden parçaları, kutu oyuncakları alabilirsiniz.

5 yaş kız çocuk oyuncak konusunda artık daha rahat olabilirsiniz. Yapbozlar, kutu oyunları, iletişime dayalı oyunlardan faydalanabilirsiniz. Çizim ve müzik üzerine yönelik oyuncaklara da yönelmek 5 yaş kız oyuncak türleri için oldukça doğrudur. Okula hazırlık kapsamında hareket etseniz de asla oyuncaklarla yüksek sorumluluklar vermemelisiniz.

En Güzel Kız Oyuncakları İletişiminizi Güçlendirecek!

Alacağınızın kız çocuk bebekleri ile sadece çocuğunuz oynamasın. Siz de annesi ya da babası olarak çocuğunuzun oyununa ortak olun. Böylece oyun sırasında iletişime açık olan çocuğunuzla iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Sizinle normal şartlarda konuşmadığı kadar sohbet ettiğini görebilir ve buna şaşırabilirsiniz.

Sesli komuta sahip oyuncaklar ise çocuğunuzun kelime dağarcığını geliştirmekte etkili olur. Oyuncağı seçerken öncesinde deneyimleyin. Eğer öğretecekleri arasında yanlış kelimeler olmadığını düşünüyorsanız alabilirsiniz. Böylece iletişimini geliştirmek için katkı sunarsınız.

Kız Çocuk Oyuncakları Hayal Gücünü de Doğrudan Etkiliyor

Her ne kadar yetişkinler için oyunca sadece eğlence aracı gibi görülse de çocuğunuz oyuncaklar ile farklı bir dünyaya açılıyor. Kız bebek oyuncakları kullanarak çocuğunuz da sahip olduğu hayal dünyasının sınırlarını zorlayabilir. Böylece sahip olduğu farklı düşüncelere, hayallere tanık olabilirsiniz.

Güncel Kız Oyuncak Fiyatları Ne Kadar?

Oyuncakların fiyatları tamamen değişiklik gösteren bir durumdur. Oyuncağın sahip olduğu ekstra komutlar, özellikler ücretlerin farklılaşmasını sağlar. Yenidoğan bebeğiniz için alacağınız duyuşsal ürünlerin fiyatları daha uygundur. Fakat diğer taraftan daha yüksek yaşlara üretilen oyuncakların ekstra özellikleri arttırdığından fiyatları da artar.

Bebek Ekspres bünyesinde değişik fiyatlarda satışa sunulan oyuncaklara göz atın! Siz de her yaşa uygun üretilen bu oyuncaklar ile hem kendinize hem de çocuğunuza iyilik yapmış olacaksınız. Oyuncaklar ve iletişimin gücünden yararlanın.

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.