Sepet

Kozmetik

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 49 (2 Sayfa)

Sağlıklı ve Uygun Kozmetik Ürünleri ile Bebeğiniz Daha İyi Hissedecek!

Kozmetik ürünleri sadece yetişkinler için değil bebekleriniz için de üretiliyor. Elbette yetişkin ürünlerinden farklı olarak üretildiğini söylemek mümkün. Bebeğinizin vücudu bir yetişkine göre daha hassas olduğu için özel üretim ile satışa sunulur. Bu özel üretim ürünlerin bebeklerinize faydası da oldukça fazladır.

Temizlik ve hijyen kapsamında kozmetik ürünleri üretilerek satışa sunuluyor. Bebeğinizin özellikle vücut hijyeni için gerekli bu ürünleri evinizde bulundurmanız da fayda var. Çünkü ancak böylece bebeğinizi daha temiz şekilde bulundurabilirsiniz. Gün aşırı temizlediğiniz bebeğiniz için uygun ürünleri Bebek Ekspres’te bulabilirsiniz.

Kullanmanız Gereken Bebek Kozmetik Ürünleri Hangileri?

Günümüzde bebeklere özel üretilen çeşitli ürünler bulunuyor. Her bir ürün kendi içerisinde değişik amaçlara sahiptir. Farklı amaçlara bağlı olarak üretilen malzemelerin bebeğinize faydaları sandığınızdan çok daha fazladır. Bu yüzden amacına uygun olarak içeriği temiz ürünlerini bulup almanız gerekiyor.

Bebek şampuanı bu ürünlerin başında bulunuyor. Neredeyse gün aşırı yıkayacağınız bebeğiniz için uygun ürünleri almanız gerekir. Yetişkinlerden farklı içeriğe sahip olan şampuanlar bulunuyor. Bu şampuanlar hem göz yakmayan hem de cilde zararı olmayan şekilde üretiliyor. Şampuan sayesinde bebeğiniz hem temizlenir hem de zarar görmez.

Bebek duş jeli bir diğer kozmetik ürünlerdendir. Duş jeli kullanımı genelde herkes tarafından tercih edilmez. Yetişkinler için duş jelleri üretiliyor ancak bebeklere özel olanlar da mevcuttur. Bu özel duş jelleri bebek cildine göre üretilmektedir. Bunun dışında bebek losyonu da var. Bebek Ekspres bünyesinde yer alan bu losyonlar duş sonrası ya da normal zamanlarda kullanılabilir.

Kozmetik ürünler kapsamında bir de bebek yağı çok sık kullanacağınız üründür. Yağlar hem bebeğinizin cildini yumuşatır hem de masaj ile rahatlatır. Siz de günlük ya da haftada bir kere masaj yaparak bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Bu masajlar bebeğinizin rahatlığı ve gaz çıkarmasında da etkilidir.

Yenidoğan bebeklerinizde tuvalet eğitimine geçmeden önce sık karşılayacağınız durum pişiklerdir. Bebek pişik kremi oluşan pişik ve kızarıklığın gitmesi için kullanacağınız bir üründür. Bunun dışında bebek pudrası da pişiklerin giderilmesi için kullanılabilecek özel bir malzemedir. Özelliği kızarıklığı yok etmek adına etkilidir.

Son olarak yaz kış fark etmeden kullanabileceğiniz bebek güneş kremi bulunuyor. Güneş yetişkinlerde olduğu kadar bebeklerde de kullanılıyor. Açık ten renklerinde olduğu gibi her ten için kullanılmalı. Bebeğinize gün aşırı uygulayacağınız özel içerikteki bu güneş kremleri ile güneşten koruyabilirsiniz.

Çocuk Kozmetik Ürünleri Nasıl Seçmelisiniz?

Her ne kadar kozmetik ürünleri kullanım açısından iyi gelse de seçimi sırasında dikkatli olmak gerekiyor. Seçim esnasında sergileyeceğiniz özen sayesinde bebeğinize fayda edersiniz. Seçim esnasında ürünlerin içeriğine dikkat etmelisiniz. İçerik ne kadar temiz ise bebeğinize verecek zarar da böylece minimuma inecektir.

Başta alkol olmak üzere koku vermek için diğer malzemelerin, koruyucuların ve asitlerin olmamasına dikkat etmelisiniz. Bahsedilen bu malzemeler cilt için zararlı olabilir. Özellikle bebeğinizin bir alerjik reaksiyonu varsa içerikte bu maddenin olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Böylece daha doğru tercihte bulunabilirsiniz.

En İyi Bebek Şampuanı Hangisi?

En iyi olarak adlandırılacak şampuanı bulmak biraz da size bağlıdır. Anne olarak bebeğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Kullanım yaparak iyisini bulmanız mümkün. Ancak iyi olarak adlandırılan ürün içerikten dolayı belirlenecektir. Zararlı içeriğe sahip olmayan şampuan bebeğiniz için iyi gelecek olan üründür.

Bebek Ekspres kapsamında birden fazla ürünü bulabilirsiniz. Bulmakla birlikte aynı zamanda kısa sürede sipariş verebilir, elinize ulaşan ürünü de hemen kullanabilirsiniz.

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.