Sepet

Oyun Halıları & Oyun Matları

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 44 (2 Sayfa)


Çocuklar belirli bir yaşa gelinceye dek evde kendi kendine oyun oynar. Ev içerisinde oyun oynarken ve birçok aktivite yaparken onlar için bir oyun ve yaşam alanlarının olması önemli bir konudur. Uzmanlar tarafından da devamlı olarak önerilen bir konu olan kişisel oyun alanını evde yaratmak son derece basittir. Günlük hayattaki ortamlarda bulunan hemen hemen her nesne yetişkin ve çocuklar tarafından bir uyarıcı olarak görülür. Çocuk oyun halıları bunlardan biridir.

Çocukların yaşam alanları olan odalarındaki uyarıcı nesnelerin doğru seçilmesine dikkat edilmesi gerekir. Profesyonel ve en doğru şekilde dekore edilen çocuk odaları hem çocuklar hem de ebeveynler için birçok açıdan yararlı olur. Çocukların konsantrasyonlarını bozmamak için odalarında ya da ev içinde belirli bir alanı oyun alanı olarak belirleyebilirsiniz. Oyun alanını tam olarak ortaya çıkarmak için ise bebek oyun halıları modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu şekilde çocuklar oyun oynamak için evdeki her yeri değil kendileri için özel olarak tasarlanmış olan ve profesyonel donanmış olan oyun matını tercih eder. Ev de ne kadar çok temizlik yapılsa da açık cam ve balkon pencerelerinden evin kir ve tozlar girebilir. Genel olarak emekleme çağındaki bebeklerin yerde temas edebileceği zararlı maddeler olabilir. Bebekler için oyun halıları dikkatli seçilmelidir.

Bu gibi olumsuz durumlardan uzak durmak adına bebek oyun halıları satın almayı düşünebilirsiniz. Bebeğiniz yerde oynarken oyun halısı ideal olacaktır. Hem bebekler için eğitici olan şekiller bebeğin ilgisini çeken hem de son derece hijyenik bir üründür. Farklı model ve ebatlarda satılan oyun halısı modellerini inceleyerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çocuk odası oyun halıları geniş bir alana sahiptir.

Eğitici Oyun Halısı ve Matları Çeşitleri 

Oyun halısı ya da oyun matları modelleri her türlü yaş grubuna özel olarak, farklı özelliklere sahip bir şekilde üretilirler. Bu yüzden satın almadan önce oyun halısı ya da mat çeşitlerine bakarak, çocuğunuzun yaş grubuna uygun olan ürünü seçmeniz gerekir. Bebek ve çocuk oyun matları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bilindiği üzere bebekler ve çocuklar üzerinde oyun halısı modellerinin etkileri son derece büyüktür. Bebekler oyun matları üzerinde diğer zamanlara kıyasla çok daha sakin bir halde dururlar.

Sakinleştirme özellikleriyle aynı zamanda emekleme aşamasında olan bebekler için son derece  hijyenik bir ortam yaratılmasına destek olur. Halı üzerindeki desenleri hedef olarak gören bebekler bu sayede emekleme becerilerini en iyi duruma getirir. Piyanolu oyun halısı modelleri sayesinde bebek ve çocuklar müzikle iç içe olma imkânı bulur.

Müzikle birlikte en keyifli şekilde zaman geçirebilirler. Müzikli oyun balıkları modelleriyle müzik kulağı ve daha iyi bir duruma gelirken, kavrama yetileri de çok iyi olur.  Farklı birçok desene sahip oyun halısı modelleri arasından eleme yaparak çocuğunuzun ilgisini çekecek modeli tercih etmelisiniz. Arabalı oyun halısı modelleri özellikle bir sokak görünümünü andırır. Özellikle trafikli oyun halısı çok beğenilir. 

Bu tarz halılar üzerinde çocuklar arabalarıyla keyifli bir şekilde oynar ve gündelik yaşamda oluşabilecek durumları canlandırabilirler. Rakamlı olan halısı modelleri sayesinde sayıları daha hızlı öğrenebilir ve devamlı olarak tekrar etme şansına sahip olabilirler. Yine oyun halıları için oyun halısı oyuncakları satılır. 

Oyun Halısı ve Oyun Matları Fiyatları

Oyun halısı matı fiyatları değişiklik gösterir. Ürünün boyutu, özellikleri, rengi ve diğer önemli ek özellikler fiyatları değiştirir. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata Bebek Ekspres sitesinden temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı eğitici oyun halısı modellerini inceleyip, çocuğunuz için en iyi oyun halıları alabilirsiniz. 


Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.