Sepet

Portebebe ve Kanguru Modelleri

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Kanguru Fiyatları

Ergonomi seviyesi ile kullanım seçenekleri kategorileri içerisinde birbirinden farklı olan kanguru fiyatları değişkenlik gösterebilmektedirler. Markaların ailelere sunduğu kanguru ürünleri arasında farklı fiyatlara rastlamak mümkündür. Dış dünyayı aileleri ile birlikte öğrenme şansına sahip olan bebekler yüzü dışa dönük kanguruda durabilen bebeklerdir. Kanguru aparatları yoluyla miniğinizin hem dünyayı tanırken hem de ebeveynleri ile temas etme fırsatını yakalamış olurlar. Bebeklerin baba ya da anne ile temas etmesi demek onun kendini daha güvende hissetmesini sağlamaktadır.

Doğduğu andan itibaren kullanılması uygun olan kangurular bebeğinizle olan ilişkinizi güçlendirecektir. Kanguru modelleri arasında öne bakan seçeneği ile bebeğinizin kontrolünü dünyaya temasını sağlamakta yardımcı olabilir. Market alışverişi veya yürüyüş gibi günlük aktivitelerinizde bebeğinizle birlikte daha keyifli ve rahat bir şekilde eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde bebek taşıma ürünleri ile pusete nazaran çok daha az yer kapladığı için daha uzun yolculuklarda da şehir içi ulaşımlarında da tasarruf etmenizi yardımcı olacaktır.


Kanguru Özellikleri

Bebek taşıma kanguru tercih ederek bebeklerinize daha konforlu bir şekilde taşınmalarını sağlayan bebek kanguru seçenekleri ebeveynler için tasarlanan kullanışlı ürünlerden biridir. Kangurular sayesinde bebeğiniz göğsünüzde daha huzurlu vakit geçirecektir. Bu ürünler anne baba ile bebeğin temas etmesini sağlayarak ebeveynler ve bebek arasındaki iletişimin daha da güçlenmesine olanak tanır. Yeni doğan bebekler genel olarak baba ya da anne kucağında kendilerine daha huzurlu ve mutlu hissederler. Dolayısıyla bebeğinizi taşırken omuz bel ve kol ağrılarını hafife indirgemesinden dolayı bir kolaylık sağlamaktadır.

Miniğiniz yürüme çağına gelene kadar farklı boyutları ile taşıma seçenekleri bulunan aparatların çift, tek ya da dört yönlü kullanma seçeneklerine de rastlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz anakucağı kanguru aparatına de ve kol bölümlerine vücudunuzun yapısına uygun gelecek bir şekilde ayarlamasını yapabilirsiniz. Yürüyüş ve alışveriş sırasında bebeğinizle birlikte daha huzurlu ve keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Bebeğinizin kolay bir şekilde taşımanınıza yardımcı olacak bebeğinizin sizin kontrolünüzde dünyayı izlemesini sağlayacaksınız. Kollarınızla elleriniz serbest olduğundan dolayı miniğinizle birlikte günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gün içerisinde hiç yorulmadan bebeğinizi kucağınızda kolaylıkla taşımanız mümkündür.


Portbebe Nedir? Ne İşe Yarar?

Portbebe ana kucağı almak isteyen ebeveynlerin öncelikle portbebe nedir? Yanıtı için araştırma yapmaktadırlar. Bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren birkaç aylık oluncaya dek rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün seçeneğidir. Korkma bir ana kucağı ile kumaş dokusu bebeklerin hassas cildine koruyacak malzemelerden üretilmektedir. İçerisinde kullanılan yatak bölümü sayesinde bebeğin rahatı düşünülerek ortopedik yapılmaktadır.

Yağmura karşı dış yüzeye dayanıklı malzemelerden üretilen portbebe bebeğin doğduğu ilk aylardan başlayıp uyku düzenlerini sağlamış olurlar. İlk aylardan itibaren kullanılan çanta puset fermuarlı özelliği ile içinde rahat uyuyan bebeğiniz için de içinden çıkarttığınızda da rahat etmeniz mümkündür.

Set içerisinde alt açma örtüsü ile gideceğiniz misafirliklerde bebeğinizin bezini değiştirirken kolaylık sağlayacaktır. Portbebe bebek arabası küçük çocukların aileleri ile gezintiye çıkıldıklarında ihtiyaç duyulan en önemli taşıma eşyalarından biridir. Hem bebeklerin taşınması hem de uyumaları açısından yolculuk sırasında bebeğin kolaylıkla taşınması gerekirken sürekli kucakta taşımak zordur. Port bebelerin oldukça farklı seçenekleri olan ürünlerdir. Farklı ihtiyaçlara karşılık veren, seçenekleri ile her daim ebeveynleri gereksinim duyduğu eşyaların malzemelerin hem taşınması için hem de farklı şekillerde kullanımı açısından tercih edilen bir üründür.


Kraft Kanguru Modelleri

Kraft kanguru bebekleriniz ebeveynleriyle cilde temas edip kalp atışlarının duymaları bebekler açısından rahatlatıcı sesiyle yatışmaktadırlar. Bu sebeple bebeği babybjörn kanguru mini yeni doğmuş olan bebeğinizin göğsünüz de rahatlıkla uyumasını dinlenmesini ve rahat hissetmesini sağlamaktadır.

Aynı şekilde bebeğinizin ebeveynine daha yakın olmasını sağlayan bir üründür. Ayarlanabilir toka ile kullanımı kolaylaşmaktadır. Bebeğinizi kolay ve rahat taşıyabilmek için gündüz veya gece kullanabileceğiniz bir üründür. Miniğinizi kangurunuzun üzerinden çıkarmadan kolaylıkla emzirmenize de olanak sağlamaktadır. Chicco kanguru yeni doğmuş olan bebeğinizin bacaklarına sırtına kalçalarına hafifçe sarılır ve o rahatlığı sunarsınız.

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.