Sepet

Sepet Beşik Modelleri

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Trend Sepet Beşikler Hem Dekoratif Hem de Oldukça Kullanışlı!

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlamaya başladıysanız, küçük besik modelleri ilginizi çekecektir. Minik vücuda sahip olan  bebeğiniz için büyük bir beşik almayı düşünmüyorsanız, sepet beşik tam size göre! Sadece boyutuyla değil aynı zamanda sahip olduğu görünüm ile birlikte odaya da uygun hale getirebilirsiniz.

Küçük beşik modelleri dekorasyon araştırmaları yaparken en çok gözünüze çarpan modeller olacaktır. Bu modeller hem alan kaplamaz hem de ilk aylarda bebeğiniz için oldukça uygundur. Eğer ihtiyacınız olan bu tarz bir modelse hasır beşik modellerine bakmayı unutmamalısınız. Bebek Ekspres bünyesinde satışa sunulan olan beşikler ile araştırmanıza son vererek hemen sipariş verebilirsiniz!

Sepet Beşik Modelleri Bebeğinizin İhtiyacını Karşılıyor!

İlk aşamada dikkat etmeniz gereken elbette bebeğinizin ihtiyaçlarıdır. Bebeğinizin bir beşikten isteyeceği tek şey rahat bir uyku sağlayabilmesidir. Yatak kısmının rahat olması kemik yapısını zorlamayacağından aralıksız uykuya neden olur. Bunun dışında bebeğinizin değil sizin de beklentileriniz bulunacaktır.

Her ne kadar ilk aylarda bebeğiniz için bir sorun olmasa da bebeğiniz bir yerden sonra hareketlenmeye başlar. Sağa sola hareketlenen bebeğiniz için beşiğin kenarlarının kapalı olması gerekiyor. Kapalı olmasının dışında aynı zamanda bir yüksekliğe de sahip olması şarttır. İşte bu aşamada siz de sepet bebek besiği alabilirsiniz.

Hem güvenlik hem de rahatlık açısından fayda sağlayan bu beşikler sayesinde bebeğinizin odasını tamamlayabilirsiniz. Tamamlayacağınız malzemeler arasında göz önünde bulunduracağınız sepet modellerinde hem odada doğal bir görüntü elde edebilirsiniz hem de kullanım kolaylığını da elinizde bulundurabilirsiniz.

Dekorasyonda Tamamlayıcı Olan Sepet Bebek Beşikleri Oldukça Trend

Her sene trend olarak görebileceğiniz farklı beşik modelleri ortaya çıkar. Başta bebeğinizin konforu önemli olsa da bu güncel ürünlere de göz atmalısınız. Bebek Ekspres sitesi hem kaliteyi hem de bununla birlikte trend ürünlerin tamamını sizinle buluşturuyor!

Trend bebek beşik modelleri sayesinde bebeğinizin odasında farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Görünüm açısından sağlayacağı avantajlar ile birlikte trend olması değişik özellikleri de beraberinde getirecektir. Her bir özellik bebeğiniz ve sizin adınıza düzenlenerek üretildiğinden mutlaka fayda sağlayacaktır.

Sallanır Sepet Beşik ile Uykuya Dalmayı Kolaylaştırabilirsiniz

Eğer gece uyurken bebeğinizin sürekli göz önünde bulunmasını istiyorsanız, anne yanı sepet beşik modellerine bakmalısınız. Anne yanı olarak adlandırılan bu beşikler diğer beşiklerden farklı bir sisteme sahip. Yatağınıza sabitlenmesi için özel üretilen beşiklerin mekanizmaları değişiktir. Bu mekanizmalar istendiği zaman yataktan ayrılabilir özelliğe de sahiptir.

Anne yanına sabitlenen sepet beşiklerde tek özellik bununla da sınırlı değil. Sallanabilir olan ekstra özellikler sayesinde bebeğinize konfor da sağlar. Eğer bebeğiniz sallanarak uyumaya alışıksa ya da bu ihtimali göz önünde bulunduruyorsanız, temin etmeniz daha doğru olacaktır.

İstediğiniz an yüksek efor sarf etmeden beşiği sallayabilirsiniz. İster sizin odanızda ister bebeğinizin kendi odasında varsa fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Bebeğinizin uykuya dalma sürecini böylece kolaylaştırabilirsiniz. Böylece hem uyku hem de farklı alanlarda kullanılabiliyor olması sayesinde siz de büyük bir rahatlık elde edebilirsiniz.

Sepet Beşik Fiyatları Sandığınızdan Çok Daha Uygun Fiyatla Sizlerle!

Trend beşik olması fiyat konusunda sizi tedirgin edebilir. Ancak bu tedirginliğe hiç de gerek yok! Bebek Ekspres her bebek ürününde olduğu gibi beşiklerde de size cebe uygun politikasını sürdürmeye devam ediyor. Her dönemde uygun fiyatların sunulmasının yanı sıra kampanya dönemlerinde ekstra bir rahatlık da elde edebilirsiniz. Böylece sandığınızdan daha uygun fiyatlarla beşiği alabilirsiniz.

Siz de Bebek Ekspres sitesine göz atarak ihtiyacınız olan sepet beşiklere ya da diğer bebek ihtiyaçları için kısa sürede alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.