Sepet

Sevi Bebe Gaz Giderici Kiraz Çekirdekli Bebek Bel Bandı Mint

23 %
Sevi Bebe Gaz Giderici Kiraz Çekirdekli Bebek Bel Bandı Mint
Satıcı : Mommyslab
En Geç 15-10-2022 Cumartesi kargoda
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
129,90 TL
99,90 TL
Vergiler Hariç: 92,50 TL
 • %100 doğal kiraz çekirdeğinden oluşmaktadır.
 • %100 pamuk kumaştan yapılan bel bandı içerisine kiraz çekirdeği konularak tasarlanmıştır.
 • Sağlıklıdır.
 • Bebeklerde gaz sancısını ortadan kaldırır.
 • Normal fırında veya mikrodalgada ısıtıldıktan sonra bebeğin beline takılarak kullanılır.
 • Kiraz çekirdekleri ısıyı uzun süre muhafaza eder ve yavaşça dışarı vererek bebeğinizi rahatlatmaya yardımcı olur.
 •  
 • Gaz sancısı ve kolik yeni doğan bebeklerin en büyük sorundur. Çok eskiden beri gaz sancısı için sıcak su torbası veya benzer ürünler ısıtılarak ayak ve karın bölgesine konulmaktadır. Ancak bebekler için sıcak su torbası su kaçırmalarına , dolayısıyla yanıklara neden olabilir.
  Bu nedenle Sevibebe, bebekler için Gaz Giderici Termal Bel Bandını geliştirmiştir. Bu ürün, %100 pamuk torba içinde kiraz çekirdeği ve bu torbanın konduğu bir bel bandıdır.


  Neden kiraz çekirdeği ?
  Çünkü kiraz çekirdeği ısıyı uzun süre içinde tutar. Bebeğinizi rahatlatır.


  Nasıl Kullanılır ?
  Gaz Giderici Termal Bel Bandı içerisinde kiraz çekirdeği kullanılmıştır. Kiraz çekirdeği bir iç torba içerisinde bulunur. Gaz Giderici Termal Bel Bandı kullanılmak istendiğinde, kiraz çekirdeği iç torba ile birlikte, 120 derece 15 dakika fırında tutulur. Gaz Giderici Termal Bel Bandı, elle kontrol edildikten sonra (çünkü bazı fırınların termostatları doğru göstermeyebilir) bebeğin beline sarılır.
  Kumaş fırında yanmaz mı ? Kumaşlar boya ve sanfor aşamasında zaten 250 derece civarında ısıl işleme tabii tutulmaktadır. Ancak bazı fırınlar dar olmakta ve ayrıca termostatları doğru göstermeyebilir. Eğer ürün rezistansa yakın konulmuşsa kumaş çok yüksek ısıya maaruz kalır ve sararma hatta kararma olabilir. Bu nedenle tavsiyemiz ürünü en alta koyup sadece üst rezistansı açmanız şeklinde olacaktır. (ALT REZİSTANS AÇILMAMALI)

  Mikrodalgada ısıtabilir miyiz?

  Yalnızca ısı ayarı yapılabilen mikrodalgalarda 340 watt da 2 dakika ısıtılabilir. (Ürünü bebeğe giydirmeden önce elinizle ısıyı kontrol ediniz, ürün elinizi yakmıyor ise bebeğe giydiriniz.) Isı ayarı yapılamayan mikrodalgalar ürünü yüksek ısıya maruz bırakacağından üründe yanma meydana gelebilir. Ayrıca, kısa sürede ısınan erken soğur. Bu nedenle fırın tercihimizdir.


  Nasıl Yıkanır?

  kiraz çekirdeğinin olduğu torba ve kiraz çekirdeği yıkanmaz. Kiraz çekirdeğinin ıslanmamasında yarar var. Bu nedenle yıkama tavsiye etmiyoruz. Ancak bel bandı elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilir.


  Nasıl Saklanır?

  Organik ve doğal bir ürün olduğu için nemden etkilenebilir. Kullanmadığınız süre içerisinde ayda bir ısıtılması halinde sorun yaşanmaz.

Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.