Skip Hop

Explore & More Selfie Ayna

Explore & More Selfie Ayna

Bebeğinizin ilk selfie'si!Aynalı yüzeyi sayesinde, bu sevimli oyuncak telefon oyun zamanında kendini tanımayı teşvik eder.Üç ışıklı yüz filtresi, küçüklerin keşfetmesi eğlencelidir - Aptal gözlüklerden sevimli köpek kulaklarına ve daha fazlasına kadar.Havlar ve miyavlar da dahil olmak üzere müthiş ses efektleri ve neşeli melodiler eğlenceye katkıda bulunuyor!6 ay ve üzeri kullanımaynalı ön yüzeyyüz filtreleri, sesler ve şarkılar için düğmelere basınüç ışıklı ekran yüz filtresi: Köpek kulakları, gözlükleri ve kedi bıyıklarıüç eğlenceli ses efekti: Havlama, hello ve miyavüç özel skip hop şarkısıbebek arabasına oyuncak halkası ile takılabilir. ( halka paket içeriğine dahil değildir. )fitalat içermez3 aaa pil gerektirir (dahil)boyut (inç): 4.19l x 1.75w x 5.25h; (cm): 10,6 l x 4,4 w x 13,3 h ..

299,99 TL Vergiler Hariç: 254,23 TL

Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Maymun

Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Maymun

Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Maymun - Sarı(700) - OSZ 12 Ay Ve Üstü Yaş İçin Uygundur. Paslanmaz Çelik, Yiyeceklerinizi 5 Saate Kadar Soğuk, 7 Saate Kadar Sıcak, Ilık Isıda Korur. Ucu Çatal Formunda Kaşık, Hem Çatal Hem Kaşık Olarak Kullanılabiliyor. Sevimli Zoo Koleksiyonu İle Uyumludur. Bpa, Pvc Ve Ftalat İçermez. Taşıma Hacmi; 325 Ml’Dir. Ölçüler (Cm): 9.4 X 8.7 X 12 Zoo Arkadaşları Bebeklerinize Eğlence Getirecek!..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Beslenme Çantası - Arı

Skip Hop Beslenme Çantası - Arı

•Ferah, yalıtımlı çanta yiyecekleri ve içecekleri soğuk tutar •Geniş ana bölme sandviç, elma veya meyve suyu kutusu için yeterli büyüklüktedir •Kaplar ve daha fazlası için iç ağ cep Zoo Beslenme Çantası tüm Zoo Çanta serisiyle uyumludur •Üst sap her sırt çantasına klipsle tutturulur •Eğlenceli, uyumlu fermuar çekecekleri İçinde üstüne yazılabilen isim etiketi •ASTM’yi ve uygulanabilir güvenlik standartlarını karşılar veya aşar •Küçük parçalardan dolayı 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir •İlk kullanımdan önce ürünü temizleyin •Her kullanımdan önce ürünü inceleyin •İlk hasar veya dayanıksızlık işaretinde hemen çöpe atın •Beslemeden önce her zaman yiyeceğin sıcaklığını kontrol edin •Doğrudan güneş ışığı alan yerde saklamayın çünkü bu, ürüne zarar verebilir •Boyutlar (enxboyxyükseklik) :19 x 8 x 23 cm ..

260,39 TL Vergiler Hariç: 220,67 TL

Skip Hop Beslenme Çantası - Uğur Böceği

Skip Hop Beslenme Çantası - Uğur Böceği

Zoo karakterleri ve ısı yalıtımlı özelliği sayesinde miniğinizin en yakın arkadaşı burada! Yiyeceklerini uzun süre taze tutar, ısı yalıtımı özelliğiyle yiyeceklerin ısısının korunmasına yardımcı olur. İster okul, ister piknik, gittiğiniz her yerde size kolaylık sağlayacak bu çantayı mutlaka sepetinize ekleyin. •3 yaş ve üzeri için uygundur •Geniş ısı yalıtımlı bölme •Yiyeceklerin ısısını koruma özelliği •Soğuk su ile veya elde yıkama yapılarak temizlenmelidir •Kuru temizlemeye yapmayın..

223,19 TL Vergiler Hariç: 189,14 TL

Skip Hop Çocuk Sırt Çantası - Tilki

Skip Hop Çocuk Sırt Çantası - Tilki

Daha büyük bir sırt çantası istediniz ve biz teslim ettik! Okul klasörleri, sarf malzemeleri, bir öğle yemeği çantası (ve daha fazlası!) için doğru boyutta olan sevimli büyük çocuk sırt çantamız, yürümeye başlayan çocuğunuzun sınıfta ve ötesinde ihtiyaç duyduğu tüm temel ihtiyaçlara uyar. Geniş, kolay erişilen bir açıklık ve şeffaf bir ön cep, ihtiyaçlarınızı toplamayı ve almayı kolaylaştırırken, file şişe cebi içecekleri el altında tutar. Geniş iç kısım, okul boyutundaki klasörlere sığar Kolay erişimli geniş açıklık Baskı astarlı şeffaf ön cep Elastikleştirilmiş file şişe cebi İç kaydırmalı cep Ayarlanabilir dolgulu askılar Sevimli 3 boyutlu ayrıntılar ve imza ZOO® karakterleri Kolay temizlenen malzemeler Ftalat içermeyen Boyut (inç): 11L x 4,25W x 14H   ..

649,99 TL Vergiler Hariç: 550,84 TL

Skip Hop Çocuk Sırt Çantası Tilki Kırmızı

Skip Hop Çocuk Sırt Çantası Tilki Kırmızı

Ana okuluna giden çocukların ihtiyaçlarına göre tasarlanan işlevsel ve dayanıklı sırt çantası, sahip olduğu özelliklerle ebeveynlerin beğenisini kazanıyor! Her ayrıntısıyla kalitesini belli eden çantanın konforlu askıları minik omuzlar için ideal bir duruş sergiliyor. Beslenme malzemeleri, kalemler ve defterler için yeterli ve özel alanlara sahip olması, onu işlevsel bir konuma taşıyor.Özellikleri:3 yaş ve üstü için kullanıma uygundurSevimli Zoo koleksiyonu ile uyumludurGeniş termos ve akıtmaz bardak cebi mevcutturAtıştırmalıklar için yalıtımlı cepİsim etiketi bulunurKolay temizlenebilir malzemeden üretilmiştirFile cepli, izole bölmesi vardırBoyutlar (cm): 28 (uzunluk) x 13 (genişlik) x 30 (yükseklik)El yapımı süsler ve birbiriyle uyumlu, sevimli fermuarları vardırPamuklu, ayarlanabilir ve rahat askıları tasarıma konfor katarTakviyeli, ayarlanabilir, konforlu askılarBPA içermezFtalat içermez ..

659,00 TL Vergiler Hariç: 610,19 TL

Skip Hop Grab&Go Silikon Emzik Kabı - Mavi

Skip Hop Grab&Go Silikon Emzik Kabı - Mavi

Fermuarlı gözü ve modern kompakt şekli ile silikon emzik kabımız emzikleri temiz bir şekilde saklar ve kullanıma hazır tutar. İki emzik sığacak şekilde tasarlanan yumuşak silikon materyal, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olduğu için temizliği kolaydır. Kullanışlı askısı ile emzik kabı bebek arabanıza veya bebek bezi çantanıza bağlanabilir ve her daim elinizin altında kalabilir. •Silikon malzemeden üretilmiştir •Nemli sünger veya bez ile silinerek temizlenebilir •Bulaşık makinesinin yalnızca üst sepetinde yıkanabilir •Emzikleri temiz ve el altında tutar •İki adet emzik için saklama alanı vardır •Fermuarlı kapama özelliğine sahiptir •Bebek arabasına, bebek bezi çantalarına ve çok daha fazlasına bağlanabilen düğme kapatmalı kayışı bulunur •BPA ve Ftalat içermez •Bulaşık makinesinin yalnızca üst sepetinde yıkanabilir •Uzunluk 8 cm, genişlik 5 cm ve yükseklik 12,25 cm'dir  ..

239,99 TL Vergiler Hariç: 203,38 TL

Skip Hop Main Frame Anne Bebek Bakım Çantası Lacivert

Skip Hop Main Frame Anne Bebek Bakım Çantası Lacivert

Skip Hop Main Frame El Çantası ÖzellikleriPolyester kumaşa sahiptirleke nemli bir bez ile elle temizlenebilir.Geniş çerçeve açıklığına sahip, fermuarla kapanan ana bölmesi bulunur.İki fermuarlı dış cebe ve iki iç lastikli cebe sahiptir.Kolay erişilebilen teknoloji cebi bulunur.Yanlarda yalıtımlı iki şişe cebi vardır.Ayarlanabilir çanta askılarına sahiptir.Kolay tutulabilen üst sapları vardır.Dahili bebek arabası kayışları bulunur.Yastıklı değişim pedi sete dahildir.Uzunluk 44,5 cm, genişlik 16 cm ve yükseklik 33 cm'dir. ..

1.699,00 TL Vergiler Hariç: 1.573,15 TL

Skip Hop Mini Sırt Çantası - Pug

Skip Hop Mini Sırt Çantası - Pug

Çocuklar için Baby Zoo Skip Hop koleksiyonu sırt çantası, aktif bir aile için mükemmel bir çözümdür. Bağımsız olarak yürümeye başlayan ve çevrelerini yeniden keşfeden en küçük çocuklar için tasarlanmıştır. Yeniliği, güvenlik açısından ayarlanmasında yatmaktadır. Özel bir klipsle (beklenmedik bir anda çocuğun omuzlarından düşürmesini engelleyerek) ve kişiye özel ayarlanabilen omuz askıları ile bağlanarak çocuğun vücut ölçüsüne göre ayarlanır. Skip Hop sırt çantasına ek olarak, sözde güvenlik kordonu (dahil). Küçük bir yürümeye başlayan çocuk üzerinde daha fazla kontrolün gerekli olduğu durumlarda, yürüyüşte veya mağazada yardımcı olan bir çözüm. Okul öncesi çocuklar için sırt çantasının içinde de bir etiket var. Detaylı Açıklama: 12 aydan 3 yaşına kadar olan çocuklar için idealdir. Çocuğun mevcut şekline anında uyum sağladığı için ayarlanabilir omuz askılarına sahiptir. Çıkarılabilir bir "güvenlik kordonu" ile birlikte gelir Yerleşik bir adresi var - küçük sahibinin iletişim bilgilerini girebileceğiniz bir yer Hafif ve oldukça paketlenebilir Boyutlar 25 cm x 20 cm x 9 cm Birçok tasarımda mevcuttur Bu, yürümeye başlayan çocuğun ilk sırt çantası ve bağımsızlığa giden yolda bir kilometre taşı! ..

449,00 TL Vergiler Hariç: 380,51 TL

Skip Hop Moby Durulama Kabı

Skip Hop Moby Durulama Kabı

0 yaş ve üstü için kullanıma uygundur Yenilikçi patenli, askılı durulayıcı İç çıkıntılar suyun eşit dökülmesini sağlar Yumuşak dudak bebeğin başına yastık işlevi görür Yumuşak ağız kısmı bebeğinizin kafasında bir yastık etkisi yaratır Kullanılmadığında dik durur veya sapından asılıp kurutulur BPA içermez, PVC içermez, ftalat içermez Moby ürün koleksiyonuna uygundur Boyutlar (cm): 18 (uzunluk) x 11,5 (genişlik) x 13 (yükseklik)..

247,99 TL Vergiler Hariç: 210,16 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos - Tilki

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos - Tilki

•3 ay ve üzeri için uygundur Paslanmaz çelikten gövdesi ile yiyecekler yedi saate kadar ısısını korur •Dahili bölmesi çoğu eşyayı depolamak için idealdir •Isı yalıtımlı kavanoz besinlerinizi taze tutar, ısılarını korur •Ilık ve sabunlu suda elde yıkayabilirsiniz •Makinede yıkamaya uygun değildir..

549,99 TL Vergiler Hariç: 466,09 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Arı

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Arı

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Arı Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek! Amerikan servisleri, beslenme setleri, paslanmaz çelik termoslar, çerez kapları, yemek setleri, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları... Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!Özellikleri: Zoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk! Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur. Ucu çatal formunda kaşık Sevimli Zoo karakterleri BPA, PVC ve Ftalat içermez 325 ml. Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm. Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Kelebek

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Kelebek

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek! Amerikan servisleri, beslenme setleri, paslanmaz çelik termoslar, çerez kapları, yemek setleri, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları... Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!Özellikleri: Zoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk! Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur. Ucu çatal formunda kaşık Sevimli Zoo karakterleri BPA, PVC ve Ftalat içermez 325 ml. Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm. Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Köpek

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Köpek

•3 ay ve üzeri için uygundur Paslanmaz çelikten gövdesi ile yiyecekler yedi saate kadar ısısını korur •Dahili bölmesi çoğu eşyayı depolamak için idealdir •Isı yalıtımlı kavanoz besinlerinizi taze tutar, ısılarını korur •Ilık ve sabunlu suda elde yıkayabilirsiniz •Makinede yıkamaya uygun değildir ..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Lama

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Lama

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos LamaZoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk!Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır.Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur.Ucu çatal formunda kaşıkSevimli Zoo karakterleriBPA, PVC ve Ftalat içermez325 ml.Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm.Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Narwhal

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Narwhal

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek! Amerikan servisleri, beslenme setleri, paslanmaz çelik termoslar, çerez kapları, yemek setleri, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları... Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!Özellikleri: Zoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk! Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur. Ucu çatal formunda kaşık Sevimli Zoo karakterleri BPA, PVC ve Ftalat içermez 325 ml. Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm. Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Unicorn

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Unicorn

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek! Amerikan servisleri, beslenme setleri, paslanmaz çelik termoslar, çerez kapları, yemek setleri, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları... Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!Özellikleri: Zoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk! Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur. Ucu çatal formunda kaşık Sevimli Zoo karakterleri BPA, PVC ve Ftalat içermez 325 ml. Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm. Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zürafa

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zürafa

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos Zoo arkadaşları, bebeklerinize eğlence getirecek! Amerikan servisleri, beslenme setleri, paslanmaz çelik termoslar, çerez kapları, yemek setleri, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları... Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!Özellikleri: Zoo arkadaşınızla yiyecekleriniz istediğiniz kadar sıcak veya soğuk! Bu rengarenk paslanmaz çelik termos sayesinde çocuklarınızın yiyecekleri sıcak veya soğuk kalır. Termos üzerinde, çatal ve kaşığı takabileceğiniz bir parça da mevcuttur. Ucu çatal formunda kaşık Sevimli Zoo karakterleri BPA, PVC ve Ftalat içermez 325 ml. Ölçüler: 9,4x8,7x12 cm. Hitap ettiği yaş aralığı: 12 ay ve üzeri..

574,99 TL Vergiler Hariç: 487,28 TL

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Baykuş

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Baykuş

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Baykuş Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Baykuş En sevdiğiniz içeceği Zoo arkadaşınızla yudumlayın! Bir çocuğun en önemli dönüm noktası akıtmaz bardakları kullanmayı bırakmaya hazır olduğu zamandır. Zoo pipetli bardak çocuğunuza çıtçıt kapaklı bir "kocaman çocuk bardağı" verererk bu dönüşümü yumuşatır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir Yedek pipet içerir Sevimli Zoo karakterleri Küçük eller için kavraması kolay Yedek pipet bardağın içindedir Kolay açılır ve kapanır BPA, PVC ve Ftalat içermez 350 ml Ölçüler: Çap 8 cm. Yükseklik 18 cm. ..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Lama

Skip Hop Pipetli Paslanmaz Çelik Suluk Lama

Paslanmaz çelikten üretilen şişe kaydırmaz silikon detayı ile minik elleri soğuğa karşı korur. Skip Hop Zoo karakterlerini içeren tasarımıyla ve askısıyla kolaylık sağlar. Pipet tasarımı sayesinde hijyen sağlar. •Paslanmaz çeliğe sahip şişe içecekleri soğuk tutarken kaydırmaz silikon materyali sayesinde şişenizi güvenle tutmanızı sağlar •Esnek pipet bölmesi temiz kullanım için tasarlanmıştır Makinede yıkamaya uygundur..

579,99 TL Vergiler Hariç: 491,52 TL

Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 30 (0 Sayfa)