Sepet

Stylo Smart Çok Fonksiyonlu Termos Sırt Çantası

Stylo Smart Çok Fonksiyonlu Termos Sırt Çantası
Satıcı : STYLOSHOP
En Geç 01-10-2022 Cumartesi kargoda
186,20 TL
Vergiler Hariç: 172,41 TL

Mevcut Seçenekler:

STYLO Smart Backpack Çok Fonksiyonlu Termos Sırt Çantası

 

1 adet 460 gr buz aku stylo smart çok fonksiyonlu termos sırt çantası bebeğinizin mamasını, biberonu veya anne sütünü güvenle muhafaza eder. günlük yaşamınızda ve seyahatlerinizde sıcak veya soğuk mama, anne sütü gibi içecek ve yiyeceklerinizi, dış ısıya ve miktarlarına göre 4 saatte koruyabilmenizi sağlar. buz aküyü kullanmadan önce 6 saat buzdolabında dondurmanız gerekmektedir.

Buz akü ile kullanıldıgında 12 saate kadar içerisine koydugunuz malzemeyi muhafaza edecektir( hava şartlarına göre süre degişimi olabilir) ayrıca pompanızı, kaşık, çatal, mama kabı ile biberonlarınızı temiz ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. biberonların sıcak veya soğuk kalmasını sağlar.

Önceden ısıtılmış suyu/mamayı 4 saate kadar sıcak tutar. Veya önceden soğutulmuş anne sütünü/mamayı 4 saate kadar soğuk tutar.

Yan kısımlarında sag ve solda anahtarlık,kulaklık,şarj aleti için fermuarlı goz sırt kısmında güvenlik amaçlı cep telefonu,cüzdan ve powerbank kullanımı için fermuarlı cep. Iç kısmında file cep 0,8'lik termal ped izolasyonludur.

Keten koton kumaştır iç kısmı komple thermodur ve iç kısımı pvc kaplıdır su gecirmez.

Bebek sağlığına zararlı ftalatsız kumaş kurşun içermez. Şık ve çok yönlü tasarım. Hareket halinde rahatlık sağlar.

Fermuarlı, kolay açılır, ayarlanabilir sırt askılıdır. içi ve dışını nemli bezle silip, temizleyiniz. "aşı ve ilaç sevkiyatlarında spor yaralanmalarında, yiyecek ve içecek muhafazalarında, piknik ve soğuk hava gerektiren yerlerde yiyecekleriniz ve içeceklerinizi güvenle kullanılmaktadır.

 

" ürün içerigi: 1 adet thermo çanta ve sırt askı aparatı taşıması mecuttur.(görselde gözüken mama kabları ve diger ürünler ürüne dahil degildir)

1 adet: Buz aku

ebat:

Yükseklik 25cm genişlik: 22cm en: 20cm,

Taşıma kapasitesi: 5 kg

Boş ağırlık: 200 gr

Hacim: 5 litre

Buz jel üretim yeri: Türkiye

Markanın ait oldugu ülke:Türkiye

Yorum Yap

    

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.