Sepet

Bebek ve Çocuk Yatak Modelleri

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Konforlu Yataklar ile Bebeğinizin Uykusunu Kaliteli Hale Getirin!

Bebek yatağı bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren belirli yaşa gelene kadar en çok temas edeceği alanlardan birisidir. Yetişkinlerde olduğu gibi kaliteli uykunun yolu yataklardan geçiyor. Anne bebek alışverişi sırasında her ne kadar çok göz önünde bulundurulmasa da üzerinde durmanız gereken temel konulardandır.

Genelde bebeğinizin ilk doğduğu anlarda uykusunda problem olmadığını fakat birkaç haftadan sonra uykusunda bozulmalar görebilirsiniz. Bebeğiniz dünyaya alışma sürecinde bu tarz ataklar yaşayabilir. Ancak olası uyku daha doğrusu ağlama ataklarını önlemek için yatağına dikkat etmeniz gerekiyor. Yatağı ne kadar rahatsa bebeğinizin bu noktada daha uzun uyku dönemlerine sahip olduğunu görürsünüz.

Bebek Yatağı Modelleri Uyku Kalitesini Belirleme de Temel Ölçüt!

Yeni doğan bebek yatağı başta olmak üzere belirli bir ay ya da yaşa ulaşmış çocuğunuz için yatak seçiminde dikkatli olmalısınız. Bebeğiniz ne kadar kaliteli bir uyku süreci yaşarsa gelişimini bu derece destekleyebilirsiniz. Uzmanlar özellikle bebeklerin uyku dönemlerini ve belirli sürelerde uyuması konusunda ebeveynleri uyarıyor.

Uyku kalitesi denildiğinde yetişkinlerde de çocuklarda da yatağı düşünebilirsiniz. Yatağın ne derece konforlu olduğu uyku esnasında uyanmayı engeller. Sadece çocuk yatağı uyanmayı değil aynı zamanda kolay uykuya dalmayı da sağlar. Yatağın yalnız burada sadece uzun süreli uyku değil, kısa süreli uykular olsa dahi kaliteyi arttıran yapılara sahip olması gerekir.

Bebek Yatağı Nasıl Olmalı?

Bebek yatakları seçilirken bazı unsurlara dikkat etmenizde fayda var. Peki hangi özelliklere bakarak yatak seçmelisiniz? Bizzat yatak olmak üzere beşik yatağı olarak da kullanabileceğiniz yatakları seçerken öncelikle çocuğunuzun bulunduğu döneme dikkat etmelisiniz. Yeni doğan bebeğiniz varsa sert olmayan daha yumuşak yataklara yönelmelisiniz.

Birkaç aylık olduktan itibaren bebeğinizin bulunduğu alanın özellikle omurga sistemini destekleyecek şekilde olması gerekiyor. Omurga ve kemik sistemini destekleyen yatakları ile göz önünde bulunan markalara dikkat edebilirsiniz. Bahsedilen bu durumu oluşturan yataklar genelde ne içine çökecek kadar yumuşak ne de çok sert konumda bulunur.

Son olarak bebeğinizin büyüklüğüne ya da kullanım süresinize göre boyutları belirlemelisiniz. Farklı boyda bebek yataklarının bulunduğunu söylemek mümkün. Genelde 60x120 bebek yatağı boyutlarıyla tercihler yoğunlaşır. Ancak yatağı kullanacağınız alana ya da beşiğe göre 70x110 yatak modellerine göz atabilirsiniz.

En İyi Bebek Yatağı için Tek Adres Bebek Ekspres!

Bebek Ekspres kraft bebek yatağı modelleriyle siz annelere kolaylık sunuyor. Bebeğinize uygun yatağı bulmak için belirli kaliteyi yakalamanız gerekiyor. Kaliteli yatağı bulmak için ise farklı farklı siteleri gezmenize gerek yok! Bebek Ekspres farklı boyutlarda ve değişik markalarda yatakları sizlere sunuyor.

Kendi alanında ‘en iyi’ olarak bulunan yatak modellerin hepsi bir sitede buluştu. Zaman kaybetmek istemiyorsanız kalitenin üst seviyede olduğu bu yatakları araştırabilirsiniz. Yatakların özelliklerini ürünlerin altından okuyarak kararınızı verebilirsiniz. Üstelik kısa sürede güvenilir ulaşacak bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bebek Yatağı Fiyatları Bütçelere Uygun Düzenleniyor

Piyasada yer alan bebek yataklarının ücretleri tamamen değişiklik gösteriyor. Kalite, marka değeri, markanın elde etmek istediği kâr gibi değişik etkenler söz konusu. Özellikle bebeğinize baktığınız yatak boyunun da ücretleri değişecektir. 90x190 bebek yatağı ile daha küçük bir modelin ücreti bir olmayacaktır.

Ancak bütçeye uygun düzenlenen fiyat politikası ile Bebek Ekspres cebinizi ve sizi tatmin edecektir. Sadece ücretlendirme ile değil kalite ve hizmet desteği daha önce deneyimlemediğiniz bir fırsatı size sunuyor. İstediğiniz model, boyut ya da markadaki yatağı bularak uygun fiyatlarla değişik kampanya dönemlerinde yakalayabilirsiniz.

 

 

Copyright 2014-2022 bebekekspres.com her hakkı saklıdır.